Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mennyire megrendezett a...

Mennyire megrendezett a Cefrekirályok c. sorozat?

Figyelt kérdés

2013. szept. 11. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, erre én is kíváncsi lennék! De szerintem minden ilyen jellegű sorozatban van rájátszás, különben nem lenne eladható. Engem főleg a Licitvadászok érdekelne, ha már a Discovery-nél tartunk.
2013. szept. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
A bemutatott eljárások, gondolom, hitelesek, és némelyik szereplő biztos foglalkozott valóban szeszkészítéssel, de amúgy megrendezett. A rendőrség csak nem engedné egy TV stábnak, hogy filmezzék a bűnözőket is meg őket is, de a műsor kedvéért titokban tartsák a kilétüket.
2013. szept. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Annyira mint a többi discovery -s sorozat... Ilyen licites raktáros annyira kamu, hogy már fáj (persze attól még szeretem ezeket), ahogy a cefrekirályok is, érted, majd pont egy illegális dolgot mutatnak millióknak lol...
2013. szept. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Gyakorlatilag minden ilyen jellegű műsor megrendezett. De nem értem, hogy miért a licitvadászokra kíváncsiak amikor egyedül annak a műsornak az elején mondják, hogy "legsikeresebb vásárlások történetei". Szerintem teljesen egyértelmű. Engem akkor már inkább a raktárvadászok érdekelne. Ki a fene hagy egy Tesla autót egy konténerben? Vagy a Nasa-nak nem hiányoznak a berendezéseik? Teljes kamu az egész. Na meg az izraelieknél az árak... Azt sem tudják, hogy működnek-e a cuccok de minden több ezer dollárt ér. Az is ami másoknál 100 dollárt. Vannak ilyenek és ezt a műsort nem is szeretem. Na de most van a thankdiscovery, szóval döntsünk, hogy milyen műsor kell.
2015. júl. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nézzetek Aranyláz alaszkában-t. Ott sosem találnak semmit, az legalább nincs megrendezve... xD
2021. febr. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!