Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti hogy fejeztétek volna be...

Ti hogy fejeztétek volna be az éhezok viadala film elso részét?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ti milyen másik véget adtatok volna a filmnek?Mert én nem ezt konkrétan utálom Peetat.Olvastam a konyvet is,és tudom hogy ha nem ez lenne a vége akkor nem folytatodhatna stb de vegyuk h csak ez az egy film van.Hogyan MÁSHOGY fejeztétek volna be?


2013. szept. 12. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
miért utálod peetat????
2013. nov. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert szerintem egy kikocs.g.Olyan nyálas,csak neki nincs semmi mindnadó a karakterében.
2013. dec. 15. 19:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem valami tragikus befejezés jobban illett volna hozzá. Számomra azt mondta volna, hogy a média, az embertelen szórakoztatás, a cenzúra, azaz a romlott társadalmunk simán feláldozta volna a fiatalokat a nagyobb "botrány", azaz siker elérése végett. Nem láttam a filmet, csak a történetéből olvastam részleteket, de minden bizonnyal ez egy korrektebb befejezés lett volna. Igaz, hogy nem tudtak volna 2. részt csinálni.
2013. dec. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen szerintem is valami ilyesmi kellett volna,mondjuk én Rue-t írtam volna gyoztesnek.Az elso 13 éves gyoztes,szerintem ez is jó lett volna,és akkor a második konyv Rue életével foglalkozott volna.
2013. dec. 21. 10:13
 5/5 jojo néni ***** válasza:
De konyorgom ha egyszer ez a konyv katniss everdeenrol szolt akkor hogy lett volna ruta a gyoztes!?!?!?!?!?! Amugy en imadom peetat nyugodt ember az jobb lenne ha eroszakos lenne bar minden ember olyan lenne mint peeta: Nyugodt(bocs a helyesirasi hibakert)
2014. nov. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!