Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki szereti az Éjjel nappal...

Ki szereti az Éjjel nappal Budapestet?

Figyelt kérdés
Én imádom! <3 sok komit kérnék,de fikázásokat nem köszii ;) <3
2013. szept. 12. 19:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

"Ki szereti az Éjjel nappal Budapestet?"

"fikázásokat nem"

Ezt gondold végig...

Amúgy én rühellem, egy retkes undormány.

Azokat meg még jobban utálom akik nézik, ki kéne innen rakni a sz rt.

Sz r a vv,xf,énb meg mindegyik ertiell klubb sikersori. :)

Vannak sokkal értelmesebb, igényesebb sorozatok (pl. breaking bad, vikings) (akár magyar is) amiket nem szinkronizálnak/vesznek meg, de ilyen sz rra mindig van idejük.

Bár igazából okosok, tudják, hogy a sok vak paraszt majd ezt nézi, és kb 20ft-ból megcsinálnak egy ilyen sorozatot.

2013. szept. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Fikázást ne? Akkor ne olvasd el a következő 10 kommentet se.


Egy rakás szhar!

Undorító magyar népbutító foshulladék.

2013. szept. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hogy ki szereti? Hm lássuk csak..például, akinek semmi másra nincs igénye, sötét és korlátolt, mint egy lépcsőház, aki beéri ennyivel, akinek teljesen eltorzult a világnézete..nagyjából ezek.
2013. szept. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Jolvan takaroggyatok már innen hülye cs***kák. Le sza*om a nyomo**lt válaszotokat. Huzzatok innen hülye parasztokk.-.- -_- f*****ó rákok!!!!!!!!!!!!! -.- Retkes nyomorulltak.-.- Az anyátoknak irjatok ilyet csicskák! A rák vigyen el titeket!!!!!!!! 2 forintos emberek vagytok t fa****ó g***k!!!
2013. szept. 16. 21:20
 5/12 A kérdező kommentje:
És kocc van innen!!! -_- -.- :@@@
2013. szept. 16. 21:21
 6/12 anonim ***** válasza:
hehe, ahhoz képest, hogy nem érdekelnek a válaszok, eléggé bepöccentél :P
2013. szept. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Örüljek te paraszt??! -.-
2013. szept. 17. 14:02
 8/12 anonim ***** válasza:
igen, légy szíves :)
2013. szept. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én eleinte szerettem de mostanra meguntam, nincs benne semmi érdekes, néha-néha azért még belenézek. Egyébként elég rossz látni hogy mennyi ember küzd itt szövegértési gondokkal. A kérdés azokhoz szólt akik szeretik és direkt kérte is a kérdező hogy ne fikázzák. Ehez képest csak azt kapott. Ami elég szomorú mert ezek szerint ti legalább olyan hülyék és sötétek vagytok mint amilyennek ezt a műsort mondjátok. Elég szánalmas...
2013. szept. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Jolvan te meg huzzál már innen !! Anyád a sötét!! Pont h lesz**om a véleményed te rá**s g**i !!!!!! -.-"
2013. szept. 17. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!