Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Harry Potterben vannak azok...

A Harry Potterben vannak azok a mozgó festmények. Azokat hogy festik? Ha a festő egy szemet rajzol először, az már rögtön pislogni kezd? :D

Figyelt kérdés
2013. szept. 15. 21:24
 1/4 Grielean ***** válasza:

Jó kérdés, engem is érdekelne a válasz.

Amúgy engem meg az izgatott mindig, hogy ha valaki kommunikálni szeretne egy halott varázslóval, miért nem fest róla gyorsan egy képet (vagy festet valakivel, ha neki nem megy)? Hisz Pitont is kapott instrukciókat a Dumbledore-ról, mint korábbi igazgatóról készült festménytől, szóval egy ilyen mágikus festmény nyilván ismeri az általa ábrázolt személy összes gondolatát.

Harryék a hetedik részben is mennyi kalamajkát megspórolhattak volna, ha pingálnak egy Dumbledore portrét maguknak, nem? :D

2013. szept. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen ez a kérdés bennem is felmerült. Vagy ha esetleg rajzol egy skiccet a portréról az is tud mozogni?


Amúgy az első válaszoló által említett dologra egyszer olvastam egy rajongói oldalon, hogy csak a portré alany élertében megfestett képek mozognak, így utólag nem beszélnek.

2013. szept. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Érdekes. Csak hirtelen eszembe jutott, de akkor úgy látom másokat is foglalkoztat ez a téma :)
2013. szept. 16. 19:26
 4/4 anonim ***** válasza:
asszem úgyvan, hogy közben mormol valami varázs igét és varázs festékkel fest és akkor úgymond ilyen "életet" ad a festménynek....
2013. szept. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!