Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Igaz lehet ez? Harry Potter?

B25 kérdése:

Igaz lehet ez? Harry Potter?

Figyelt kérdés

Olvastam valahol hogy állítólag Voldemort azért nem volt képes szeretni mert szerelmi bájital hatása alatt fogant meg. Ez igaz?

Előre is köszi a válaszokat!


2013. szept. 16. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Nincs benne a könyvben tehát nem igaz.
2013. szept. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Benne volt ez a könyvben, de nem írják,hogy emiatt ne tudna szeretni.
2013. szept. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem emiatt szerintem, mert mikor megszületett már nem volt hatása a bájitalnak, szerintem egyszerűen az apját gyűlölte, és ez adott neki életformát
2013. szept. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem először is ezt a fajta személyiséget örökölte, mégis Mardekár utódja. :D Plusz a vérfertőzés miatt nem volt teljesen épelméjű. Aztán egyszerűen az éltette, hogy nem akar halandó lenni, mással nem is foglalkozott. Említve volt, hogy először azt hitte, hogy az apja volt varázsló, mert úgy gondolta, hogy boszorkányok, varázslók nem halnak csak úgy meg, mint az anyja. Miután viszont megtudta az igazat, még jobban gyűlölni kezdte az anyját, és az apját is. Aztán ugyebár elkezdte gyártani a horcruxokat, a lelke egyre kisebb lett, mivel mindig megfeleződik, amikor horcruxot készít, ez is csak kegyetlenebbé (és külsőre is csúnyábbá) tette. Egyébként ha olyan dolgokat akarsz megtudni, amik nincsenek benne a könyvbe, de mégis igaz, és tudsz angolul, akkor ajánlom a Pottermore-t. :)
2013. szept. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!