Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehet ez a filmsorozat?...

Mi lehet ez a filmsorozat? Nagyjából a '80-as években játszhatták a magyar tévén, valószínűleg ifjúsági filmként, de ez nem biztos. Arra emlékszem, hogy két (de lehet, hogy több) ember hajótörést szenved.

Figyelt kérdés
...a főszereplő egy nyekenyóka (talán szőke) srác, az elején egy nyersebb srác vegzálja, de később összehaverkodnak. Többre nem emlékszem. Mi lehet ez a filmsorozat?

2013. szept. 17. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
gondolom nem a Robinson családra gondolsz? van egy régebbi 1960-as film, van egy kb 1990-95 ös új zélandi sorozat is
2013. okt. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem, sajnos nem ez az a film. :(


A bevezetőből nem derül ki, de egy szigetre vetődnek az biztos. Az egyik főszereplő talán valamilyen úri családból származik és kényesebb is, míg a másik alsóbb rétegből jött, nyers, faragatlan, de szívós és kemény. Később aztán valamilyen úton-módon egymásra lesznek utalva és rendeződik a viszonyuk, jó viszony alakul ki. De nem emlékszem a részletekre és a szereplőkre sem. Amikor ezt játszották, a '80-as években, én általános iskolás voltam és este 8 után nem néztem tévét. Ebből adódóan csak szombat vagy vasárnap délelőtt vagy délután játszhatták, valószínűleg gyerek/ifjúsági műsorblokkban.

2013. okt. 21. 19:28
 3/4 anonim ***** válasza:
A Korall sziget, ha minden igaz. Még emlékszem erre a régi sorozatra.
2014. jún. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy a Korall sziget foglyai.
2014. jún. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!