Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok mondani az Így Neveld...

Suzano Hitomi kérdése:

Tudtok mondani az Így Neveld a Sárkányodat-hoz, az Öt Legendához, a Merida a Bátorhoz, és az Aranyhaj és a Nagy gubanchoz hasonló témájú, látvány világú, vagy ~ időben játszódó animációs filmeket, meséket mondani?

Figyelt kérdés

Mondjuk olyanokat, amiket össze lehetne gyúrni egy mesévé az előbbiek segítségével.

Mit tudom és, mondjuk megjelenik egy lény egy másik világból és meg akarja hódítani ezeket a világokat. A főhősök találkoznak egymással és összecsapnak a gonosz ellen:D:D

A Válaszokat előre is köszönöm



2013. szept. 18. 20:25
 1/5 Szasa93 ***** válasza:

A zöld urai (Epic)

Rango

Hotel Transylvania


Hirtelen ezek jutottak eszembe amik valamennyire megfelelnek a kritériumoknak.

2013. szept. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi

:):):)))

nekem is beugrottak ezek, csak ötletem nem volt, hogy vonjam be őket a történetbe

egy amolyan fanfiction-on dolgozok

:):))

2013. szept. 20. 16:03
 3/5 Orchidea99 ***** válasza:
Imádom a fanficeket! :) Ha kész küld el üzibe kérlek! Amúgy Amerikában nagyon elterjedt, hogy Hablatyot, Meridát, Aranyhajat, és Dér Jankót úgymond egy lapon veszik. Rengeteg kép, fanfic, és videó van ilyen. Úgy tudsz rákeresni, youtubon, vagy bárhol, ha azt írod be hogy " The big Four".
2013. szept. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mindenképpen, de még csak a felénél tartok

Egyépként már is találkoztam velük így négyesben, nekem a két kedvenc képen az amikor Aranyhajat az Így neveld a sárkányodat stílusban ábrázolják egy éjfúria hát, meg amikor Hablatyot Flynn szerepében:


[link]


[link]

2013. szept. 30. 20:31
 5/5 anonim válasza:
A Jégvarázst is nézd meg! ;) Nagyon jó,nekem nagyon tetszik! :)
2014. máj. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!