Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Naruto Shippuuden, Tobi...

Rinnegan kérdése:

Naruto Shippuuden, Tobi nevezetu maszkos szereploje valojaban ki is? Tobbi lent"

Figyelt kérdés
Ugy hallottam hogy o Obito(nem olvasom a mangat,csak az animet nezem,ezert legyszives probaljatok spoiler nelkul valaszolni,ha tudtok),de hogy is lehetseges az,hogy o Madara cinkosa volt,mikor Madara 80 evvel Naruto elott elt?...Ugyanakkor,Obito Kakashival volt egy csoportba gyerekkorukban,tehat legjobb esetbe is Obito 30 eves koruli lehet,viszont akkor a mostani maszkos ferfi NEM LEHET ugyanaz,mint aki megtamadta a 4ik hokaget,amikor naruto szuletett...boncolgassuk mar kicsit a temat,mert bar utanna lehetne olvasni konnyen a neten,nem ekll a spoiler,megis az olyanokkal mint en(akik nem spoilereznek le maguknak a storyt,de erdekli oket) szivesen beszelnek reszletesebben errol:)

2013. szept. 22. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Amióta kdierült,h ki ő, már nem tudsz csak úgy beszélgetni/találgatni róla. Szóval innentől SPOILER!!!:


Mikor Madara harcolt Hashiramával, akk nem az volt a fő célja,h végezzen vele és Konohával, hanem,h megszerezze a DNS-ét, mert rájött,h Hashirama DNS-ével a saját Sharinganja Rinneganná fog alakulni. Megszerezte a DNS-t, beültette magának, de nem történt semmi. Aztán mikor elérkezett az utolsó napja és a halál küszöbén volt, feléledt benne Hashirama ereje és a Rinnegan, de ekkor már rohadtul öreg volt. Hashirama erejével csinált egy fát, ami táplálta őt és Zetsukat, amik kimentek a barlangból leskelődni, ahová ő elbújt. Várt várt és várt, majd egyszer megtalálta a szikla által összezúzozz Obitót. Levitte magához a barlangba, adott neki is Hashirama DNS-éből és meggyógyította, majd megpróbálta a saját képére formálni a fiút. Obito terve az volt,h megerősödik és visszamegy Konohába, de közben Kakashi megölte Rint, aminek ő titokban szemtanúja volt és ekkor változott a Sharinganja Mangekyou Sharinganná és elhatározta,h segít Madarának a Hold szeme tervben. Ezután Madara kiképezte őt, majd lekapcsolta magát a fáról és meghalt. Obito közben magára öltötte az egyik Zetsut, mintha az egy köpeny lenne és az úgy működött rajta, mint egy páncél plusz innen van a maszkja is, mert az alapból az egyik Zetsu feje. És ezért tűnt nagyobbnak mikor Minatóval harcolt. És neki volt az is a feladata,h Nagatót átcsábítsa Madara oldalára, mert Madara a halála előtt a saját szemeit titokban beültette Nagatónak, mert úgy gondolta,h ő képes lesz használni a Rinnegant. És azt tervezték,h Tobi és Nagato összegyűjti a bijuukat, életre keltik a 10farkút, Nagato feltámasztja Madarát és Madara lesz a 10farkú jinchurikije.

2013. szept. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most akkor mondjam meg, hogy ki ő, vagy csak találgatást akarsz hallani?
2013. szept. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Úgy értem, miért kérdezed meg, ha nem érdekel a valódi válasz?
2013. szept. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az elso valaszolonak: mivel en nem olvastam a mangat,nem volt honnan tudjam,en mindvegig ugy szamoltam,hogy bar Madara 100%,hogy nem halt meg az elso hokageval vivott csata utna,almodni sem mertem volna,hogy nagyjabol akkor hal meg amikor Naruto szuletik...am ha igy van,akkor honnan volt 2 sharinganja Obitonak?
2013. szept. 23. 14:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Eredetileg a saját fél szeme volt, mert ugye a másikat Kakashinak adta. Utána (ez már sztem volt az animében is) mikor Itachi azt a feladatot kapta,h végezzen a klánnal, akkor segítséget kért Madarától, aki igazából Obito (Tobi) volt, de Itachi azt hitte,h ő Madara, szal ketten mészárolták le a klánt és gondolom ekkor elrakott magának jópár szemet, amiket lehetett később látni a rejtekhelyén is üvegekben és ebből használt fel egyet Konan ellen is, meg ezeket ültette be az Edo Tensei jinchurikiknek.
2013. szept. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
koszonom gyors es hasznos valaszodat,ha esetleg meg utolag kerdesem akad,biztos hogy felteszem:))....meg annyit,hogy a mostani 330 koruli anime resz kb hanyadik manga resznek felelhet meg? vagy esetleg,hogy a mangaba,hanyadik resznel derulnek ki a dolgok Obitorol?
2013. szept. 23. 21:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Ami most volt, az mangában az 574. rész. Tobi=Obito 599. rész.
2013. szept. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igazad volt, most derult minden ki...de eszembe jutott valami az uj reszeket nezve: hogy lehetseges az, hogy ugy Kakashi mint Obito tokeletes MS birtokol?? nem hinnem,hogy csak en vettem volna eszre,hogy Sasuke,Madara,Itachi es Izuna-val ellentetben,ok nem vakulnak meg...
2013. dec. 27. 01:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!