Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a Bollywood?

Mi a Bollywood?

Figyelt kérdés
2008. júl. 3. 23:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bollywood (hindi: बॉलीवुड, urdu:بالی وڈ) a köztudatban elterjedt beceneve a Mumbaiban található hindi nyelvű filmgyártás egyik legnagyobb központjának. A fogalmat gyakran helytelenül az egész indiai filmgyártással azonosítják. Az elnevezés maga Mumbai régi nevének, Bombaynak valamint az amerikai filmgyártás fellegvára, Hollywood nevének összevonásával keletkezett.
2008. júl. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

az elsö hozzàszolo nagyon jol irta.pontosan azt jelenti.

lehet te a bollywood -jellegzetü filmekre gondolsz.

ezekben a szereplök indiai emberek,mélyen tükrözi a kulturàjukat a film .gyakran vannak koncertek itt europàban,legutobb német orszàgban (én is ott voltam)ezek a bollywood koncertek.olyan mint a zenés szinhàz.

ha ràmész a youtube.com-ra,beirod .main hoon na(mindig itt vagyok neked)

akkor làthatsz jeleneteket!!!!!!!¨¨

2008. júl. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Néz meg pár Aamir Khan, Salman Khan, Shahrukh Khan filmet meg tudod milyen india, bollywood. Augusztsban ismertem meg őket és azóta imádom!!!!
2010. dec. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!