Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy tetszett a Dexter befejez...

Hogy tetszett a Dexter befejezése?

Figyelt kérdés
Mi várható a Spin off-ban?

2013. szept. 24. 00:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Miután a fináléról van szó, nyilvánvaló hogy spoilereket fognak itt elmondani (mielőtt valaki felháborodik hogy miről beszélnek itt mások 1 nappal a vége után egyből).


Spin-off?

[link]


Viccen kívül szerintem egy sorozatzáró legyen katartikus, az utolsó epizódok pedig folyamatosan növeljék a feszültséget. Ez az évad el lett szúrva, a vége ahhoz illő. Hétről-hétre nézni nem biztos hogy jó volt, nekem 1 hét alatt kettesével darálva emészthetőbb lett. Volt pár teóriám arról hogy minek kellene történnie (több részen át üldözik, börtönbe kerül, kivégzik, öngyilkos lesz, rajtakapják, vagy lesz egy keret a sorozat elejével kapcsolatban, hogy úgy ér véget ahogy kezdődött, stb...), de ahogy a House esetében, megint nem merték meglépni a főszereplő halálát. Azok után hogy a nézőt ráviszik az öngyilkosság szálra, majd utána vele ellentétes dolgot mutatnak, az zavaró.

Nehéz eldönteni hogy jobb volt-e az utolsó perccel mint nélküle. De azért nyomasztó lett, ami illik ide.


Egy jó dolgot lógattak be, amire régen vártak többek: hogyan tudtak volna a testvérek párban gyilkolni.

2013. szept. 24. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hatalmas csalódás lett. Alapból nem feltétlenül lett volna rossz ez a befejezés (Spoiler: Deb halálával Dexter rájött, hogy "csodák nincsenek", nem tud megjavulni, akaratlanul is mindenkit tönkretesz maga körül, ez ellen nem tud mit tenni, ezért kilép és hátralévő életében száműzve vezekel a bűneiért), de olyan rosszul tálalták az egészet, hogy egy zsé kategóriás sorozatnál is szégyen lett volna ez a színvonal.
2013. szept. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nekem is vegyes érzéseim vannak a befejezéssel kapcsolatban mert ha már Deb halálát meglépték akkor...Mondjuk már akkor sejtettem, hogy meg fog halni mikor a mentőben mondta Quinn-nek hogy bűnhődnie kell.

Viszont ez a favágós utolsó perc inkább komikus volt mint drámai. Inkább hagyták volna az öngyilkossági szálon befejezni...

Az évad nagyon gyenge volt, nagyon sok mindent összecsaptak, érthetetlen felesleges szereplők, irreális dolgok stb...

De azért sajnálom mert nagyon fog hiányozni.

2013. szept. 24. 16:05
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát igen, én is inkább az öngyilkossági szálon gondolkoztam, bár az meg szintén szánalmas lépés lett volna Dextertől, miután mindig is olyan erős volt. De legalább nem adott volna alapot az ilyen mémeknek: [link] :D Az utolsó kb. 4 rész a sorozat szégyene (az egész évad az, de a vége teljesen), nem tudom mi történt, hogy ennyire nem tudtak épkézláb dolgokat kitalálni az "írók", vagy csak ennyire arra mentek, hogy minél olcsóbb legyen, minél gyorsabban lezavarják, mivel a nézettség nagyjából már úgyis megmarad, több meg már úgyse lesz... Ez a legvalószínűbb. Ennél még a Lost befejezése is jobb volt, ott legalább elhittem, hogy nem nagyon tudtak jobbat kitalálni
2013. szept. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Nekem ez a kedvenc sorozatom, és nagyon szomorú lettem a befejezése miatt. Eléggé megkedveltem Debra és Dexter karakterét, még akkor se, ha nem voltak azok a földreszállt angyalok. Debrát sajnáltam a legjobban. Nagyon fog hiányozni ez a sorozat, kár h ilyen lett a vége. Nem értem, hogy a sorozat készítőinek mitől jobb, ha sz*r befejezést csinálnak :(
2013. szept. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Sz*r volt :(

Tök illogikus, hogy Dexter elment a "világ végére", és ott faüzemi dolgozóként tengette a mindennapjait.

Szerintem valóságosabb lett volna, ha öngyilkos lesz.

2014. szept. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Gondolom Spoiler-re nem kell felhívni a figyelmet..

Szerintem semmi baj nem volt a befejezéssel. Debrát mindenki sajnálja, de valljuk be unalmas lett volna a halála nélkül a befejezés. Tény, hogy kicsit elkapkodták ezt a lezárást és hogy ebből a nyolcadik évadból annyi mindent kihoztak, hogy még bőven megért volna egy 9. évadot a sorozat, ahol nyugodtan, kicsit hosszabban le tudják zárni, de nem volt ez azért akkora csalódás így sem. Az imdb-s lepontozáson sem lepődök meg (mivel boldog-boldogtalan pontozgat ott is), de szerintem nagyon sokan nem értették a végét, csak annyi jött le belőle nekik, hogy nem lett öngyilkos és egy fatelepre költözött.. Ennél azért jóval többről van szó. Itt a hangsúly Dexter jellemfejlődésén van (mint ahogy egyébként az egész sorozatban is). Nem fejtem itt ki bővebben a dolgokat mert gondolom senki nem kíváncsi rá, röviden annyit még egyszer, hogy aki úgy érzi, hogy csalódás volt számára a befejezés (eltekintve attól hogy talán túl hirtelen volt), az szerintem nézze újra az egészet úgy, hogy jobban figyel Dexter belső hangjára, gondolataira, figyelje jobbban, hogy mire hogy reagál és hogy mennyi őszinte érzelme van a sorozat folyamán. Egész másképp fogja látni és értékelni a befejezést szerintem.

Összességében szerintem a befejezés is megérdemli a 10/9-et.

2015. febr. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Csak nekem furdult meg a fejemben az a száll h esetleg dexter a fiával meg Hannaval megy, Debra meg felépül és quinnel meg össze jönn??
2016. jan. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó. Happy end egy ilyen sorozatba nem fér bele.
2016. ápr. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Engem teljesen kiborított a vége.. Nem ezt vártam, egyáltalán nem.. Inkább halt volna meg öngyilkosként, vagy lett volna happy end.. de ez így sokkal rosszabb lett befejezésnek..
2016. máj. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!