Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok ilyen filmeket ajánlani?

Tudnátok ilyen filmeket ajánlani?

Figyelt kérdés

Szoktam narutót nézni és találtam egy videót:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=P7lq1..

Teljesen más stílusban mutatja be a dolgokat, de nagyon megtetszett. Ilyen filmeket szeretnék találni, nem feltétlen animációst (akár lehet ilyen is). Lényeg, hogy a film maga is ilyen stílusban mutassa be a dolgokat, lehet kissé elvontabb.


2013. szept. 25. 08:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Mimimi? Itt valaki csak kivette a képeket a mangából, kiszínezte és berakta egy videóba. Ez semmi extra...
2013. szept. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom, nem erről beszélek. A stílusáról az egésznek. Most nem a Naruto érdekel. Maga az a fajta stílus, hangnem vagy nem is tudom hogy fogalmazzak, ami benne van a videóban, az tetszik és ehhez hasonló hangvételű filmeket szeretnék találni.
2013. szept. 25. 11:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor nézz trailereket. Ez is csak egyfajta trailer.
2013. szept. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintem nem érted miről beszélek, nem tudom jobban leírni. Azért köszönöm, a szándék megvolt! :-)
2013. szept. 25. 12:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert olyan "filmet" akarsz, ahol képeket mutatnak egymás után és alatta megy egy zene vagy vmi szöveg? Akkor vetíts otthon diákat és indíts el alé egy zenét. Nincsenek "ilyen stílusú" filmek.
2013. szept. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem érted a lényegét az egésznek és nem is fogod ahogy elnézem, hagyjuk inkább ennyiben az egészet és ne rombold le a "segítőkész" képet amit kaptam rólad.
2013. szept. 25. 12:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor ha ennyire nem értem, miért nem magyarázod el egyértelműen és érthetően?
2013. szept. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!