Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondanátok nekem jó sorozatoka...

Mondanátok nekem jó sorozatokat? Ha lehet olyanokat amik nem nagyon rövidek. És valamilyen szinten élvezhető is legyen.

Figyelt kérdés

2013. szept. 26. 16:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy neked mi az élvezhető, de ajánlom a The walking dead-et, nekem az volt a kedvencem.
2013. szept. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.. el tudnád mondani hogy miről szól?
2013. szept. 26. 16:18
 3/9 anonim ***** válasza:

Huhúú a Walking Dead nálam is toplistás.


A Földet élőhalottak népesítik be, és csupán egy kis csapat túlélő maradt a régi, emberek által lakott világból. Rick Grimes rendőr egy kórházban ébred, egyedül, az ajtókat az élőhalottak ostromolják. Miután kijut az épületből további túlélők szakadár csoportjára bukkan és övé lesz a feladat, hogy menedéket keressen nekik, és felvegye a harcot a zombikkal.


A sorozat rámegy a lelki dolgokra is, hogy hogy élik meg az emberek a kialakult helyzeteket.

2013. szept. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez jó is lesz. 1nem aztán még jöhetnek az ötletek.
2013. szept. 26. 16:51
 5/9 katalina12 válasza:
Szerintem nagyon jó a Grace klinika is . Nem tudom miket néztél már de még ott van : Szívek szállodája, Született feleségek, 90210, Pretty Little Liars , Doktor Addison, Jóbarátok. Én ilyeneket nézek nekem tetszenek. :D
2013. szept. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ezek nekem is bejönnek, majd bele bele nézek mindbe, és köszönöm szépen..
2013. szept. 26. 20:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon ajánlanám még a Trónok harcát, valamint az odaátot
2013. szept. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az odaát az miről szól?
2013. szept. 27. 09:59
 9/9 katalina12 válasza:
Az Odaát (Supernatural) természetfeletti-, fantasy-, horror-, thriller- és drámaelemeket vegyítő amerikai televíziós sorozat.A sorozat két fivért követ nyomon, Dean és Sam Winchestert, akik az USA különböző pontjaira utaznak egy fekete 1967-es Chevy Impalával, hogy a végére járjanak paranormális történéseknek és más megmagyarázhatatlan eseteknek, amelyek természetfeletti lényekhez kapcsolhatók. A testvérek „vadászoknak” nevezik magukat, és a sorozat folyamán kiderül, hogy mások is követik és követték előttük is ezt az életformát. Köztük apjuk, aki a feleségével történt tragédia után gyermekkoruktól a vadászatra nevelte fiait.
2013. szept. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!