Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek hogyan végződik a...

Szerintetek hogyan végződik a Bleach anime/manga?

Figyelt kérdés
2009. nov. 7. 10:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Remélem minél előbb. Ritka ostoba egy anime.
2009. nov. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%
Ki tudja, talán Kubo Tite felhasználja a fanartok témáját, és Ichigo összejön Rukia-val. Vagy mi.
2009. nov. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem meg a legvégén felébred az ágyában Ichigo mintha csak álmodta volna és a huga szól h siessen mert suli és késésben van. Ichigo meg felkel h biztos álmotta , de megtalálja az asztalán a Hollow maszkját, utánna indul suliba és VÉGE :D
2010. jan. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Aizen megöli Ichigot, jönnek a teletabik, megeszik Ichigo hulláját, lenyomják Aizent, és a folytatást megnézheted a Teletubbies című, csodálatos 365 részes műben.
2010. febr. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

hááát remélhetőleg Ichigo lenyomja Aizent, mindenki happy, aztán ugranánk az időben amikor Ichigo meghal és elkerül Soul Societybe és rendes shinigami lesz belőle, vmelyik kapitány lehetőleg...

ja és persze összejön Rukiával... :D

királyság

2010. máj. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Valószínüleg a "csodálatos" Ichigo legyőzi valami csoda folytán Aizent és ha nem derűl ki hogy neki tulajdonképpen van egy főnöke (bár szerintem a rajzolónak nincs annyi fantáziája) akkor VÉGE.
2010. jún. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
felrobban a föld és mindenki meghal xD Am sztem még a manga írója se tudja csak azt hogy mennyit kaszál ezzel hogy agyon erősíti a szegény ichi nyuszit
2010. okt. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem úgy lesz vége hogy mikor már ichigo már majd nem legyőzi aizent akkor hirtelen gondolnak egyet és kibékülnek és kézen fogva elmennek meginni egy sört, aztán részegen kifelé menetből elcsapja őket egy trolibusz de csak aizen hal meg ichigo pedig nagy nehezen fel kel tesz őt lépést majd elüti őt egy hullaszállító és tádám így lesz vége a történetnek PONT! Ja és renjiről kiderül hogy meleg.
2010. dec. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem Ichigo talál egy időkaput, ahol találkozik Conannal, a detektívvel és és Keiichivel (aki pizza helyett istennőt rendelt), és boldogan élnek a végesincs mangás világában.
2010. dec. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szerinem soha nem lesz vége
2011. márc. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!