Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » 16-os karikás filmre beengedne...

16-os karikás filmre beengednek egy 6 évest?

Figyelt kérdés
El szeretném vinni az öcsémet egy filmre a moziba. Én 16 éves vagyok, de ő még csak 6, és azt szeretném megkérdezni, hogy beengedik-e. A Nyíregyházi Cinema Cityről van szó.

2013. szept. 28. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Figyelj, a korhatár nem véletlenül van. Persze ha 14 éves lenne, akkor teljesen mindegy lenne, de azért azt gondold át, hogy tényleg neki való-e az a film. Amúgy, hogy a kérdésre is válaszoljak, ez mozitól függ és mozistól is függ.
2013. szept. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Melyik filmről lenne szó, mert a magyar korhatár-besorolás néha csalóka (a PG-13 elég tág kategória)?
2013. szept. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A Need for Speed című filmről, amit jövő márciusban fognak kiadni. Úgy tudom, hogy 16-os karikás lesz, ezért kérdeztem.
2013. szept. 28. 21:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon messze van még. Amúgy az valószínűleg PG-13 lesz, ami egy eléggé mozgó kategória: néha 12-t kap Magyarországon, néha 16-t. Elnézve az előzetest, kb. a Halálos iramban szériához hasonló lesz benne az erőszak.
2013. szept. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor ez azt jelenti, hogy beengedik?
2013. szept. 29. 11:05
 6/7 anonim ***** válasza:

Az majd helyben kiderül. Én a két nyolcéves öcsémmel anno elment a Transformers-filmre és simán beengedték őket, pedig PG-13 volt (nálunk 12-es). Igazából a mozija válogatja. Azért majd nézz utána, hogy mennyire erőszakos a film, nehogy koppanás legyen a vége.


Csak egy példa: az Elrabolva és a Transformers is PG-13 volt az USA-ban, de míg az előbbi 16-os karikát kapott, az utóbbi 12-t.

2013. szept. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 11 éves vagyok es megneztem a need for speed et és simán beengedtek
2014. ápr. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!