Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti is érzitek azt a változást...

Ti is érzitek azt a változást amit a 11. Doki érkezésével hozott (doctor who-s kérdés)?

Figyelt kérdés
Arra célzok,hogy mikor elkezdték újra forgatni a DW-t akkor az egész sorozat olyan kapcsolatban állt és kötődött egyik rész a másikhoz.Például a szál ami végig fut a történeten és akkor ezek a főszálok összekapcsolják a ! évadot,említések amik a következő évadokban jelentősek lesznek.Na meg hogy Tennant nem kapott új dizájnos TARDIS-t,vagy szonikust.Meg hogy Sarah Jane,meg Torchwood felbukkan.És a régebbi szereplők is elő elő tünedeznek.És akkor David regeneált és Matt Smith lett az új Doki.Ő vele már sem Jack kapitány és a Torchwood,sem Rose,vagy Martha,vagy akárki...Ők valahog mintha nem is lettek volna.Jó ott van River ő összeköti a 4.évadot a többivel de akkor is.Ne értsetek félre semmi bajom Mattal (best ő is és David meg Chris is).Csak...Ti is érzitek azt mintha már egy teljesen új valami lenne itt és mintha már nem kötődne a két időszak.Lehet hogy mondjuk Russel T.D. meg Stevan M. váltása miatt van ez az érzésem...Nem tom.Ti hogy vagytok vele?

2013. szept. 28. 17:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Picit én is így érzem, és hiányzik, hogy még csak utalást sem nagyon kapunk a régi szereplőkre. Egy-két részben legalább pár másodpercre szerepelhetett volna valamelyik régi szereplő. Majd meglátjuk, mi lesz az 50. évados különkiadásban.
2013. szept. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Aha én is az 50-est várom.Jut eszembe a Doki kb 3 másodpercre megemlíti Rose-t és Jacket a 6.évad végén,és az Öljük meg Hitlert-ben is kb egy fél perc ben megemlítődnek ...de ennél több semmit... Am nincs kedved ecsetelni a részeletek mint rajongó rajongóval?
2013. szept. 28. 18:01
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én is észrevettem és nekem hiányzik,h az említett szereplők eltűntek belőle. Mert ugye az "új" sorozatban először 1 részes történetek voltak, amik alig kapcsolódtak egymáshoz és egy duplarész az évad zárásául. Ezután jött Matt Smith, nem angol, hanem skót lett az útitársa, eltűntek a korábbi szereplők, egy összefüggő nagy sztori lett az évad(ok). Kíváncsi vagyok a folytatásra.
2013. szept. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is így érzem. A hetedik évad közepe fele tarthatott a sorozat, amikor nézni kezdtem, és pár hónap alatt letudtam. A 9-10. doki váltása körül nem volt olyan nagy felhajtás, mint a 10-11. között, sajnáltam is, hogy Chris csak egy évadot kapott, nagyon megnéztem volna Donnával, mindkettő super sassy motherfucker.

De szerintem a The end of time részekben nagyon lezártak egy időszakot. Ahogy a végén mindenkit meglátogatott a Doki, mielőtt regenerálódott valahogy éreztette velem, hogy nem lesz ekkora összetartás, mint eddig. A kedvenc pillanatom akkor is az volt, amikor annyian vezették a TARDISt, ahány főre volt tervezve.

Valamint Amyék előtt majdnem minden utastársa átlagos emberekből került ki, Amy meg Clara pedig különlegesek.

Jobban szerettem a Tennantos részeket, és alig várom az 50.-et. Mattet is szeretem, és a tizenegyedik dokit is, de én is érzem a változást. Bár a duplarészek nem hiányoznak, sokszor miattuk feküdtem le emberi időn kívül a "csak mégegy részt" címszóval :D

2013. szept. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én úgy érzem,h a következő Doctorral baljósabb, sötétebb lesz a sorozat. Meg ugye mikor River el lett mentve a könyvtárba, akkor azt mondta,h őt a Doctor küldte oda és ez Smith Doctorral nem történt meg, szal sztem az új fogja őt odaküldeni. Meg River asszem ugyanekkor mondta,h az a Doctor, akit ő ismer, annak csettintésre nyílik a TARDIS, menekülnek előle az ellenségek stb. és ugye ez Mattel is megtörtént, de sztem a következővel lesz az igazi. Én már nagyon várom :D
2013. szept. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,am nekem is best rész volt amikor együtt vezették a TARDIS-t.És olyan szomorú befejezés szerú volt mikor mindenkit meglátogatott azóta azt érzem,hogy az a Doktor aki 1963 óta 10-szer regenerálódott most eltünt,és tényleg valami hiper szuper új Doki jön.River a kedvencem őt elképzelném családtagként,és szerintem is látjuk még őt a 12-essel.Mivel elég sok célzás volt már a könyvtáras részekben.És nekem folyamatosan nő a reményem amióta a Doktor Nevében volt egy ilyesmi párbeszéd:

-Doktor,én Claraval voltam mentális kapcsolatban,ha Clara halott,hogy lehetek még mindig itt?

-Oké!Hogy?

-Spoiler!Hello Drágám!

Na valami ilyesmi volt.Tudom,hogy lehet,hogy csak azért mondta mert Clara él,deeee érződött Riveren,hogy meglepit tartogat.Ja és csak szerintem nem látszik Riveren hogy 50?Én mikor megláttam előszőr a korát,szinte dobtam egy hátast és el sem hittem..

2013. szept. 28. 23:59
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Én azért könnyedén elhiszem. :D
2013. szept. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez így van rendjén, a 2005-2009 egy külön, lezárt korszak volt, a 2010-2013 szintén, idén pedig megint egy új éra veszi kezdetét. Ezzel a régi részek nem merülnek feledésbe, csak elfoglalják az őket megillető helyet a DW-legendáriumban. Egy ilyen hosszúéletű sorozatnál egyszerűen elkerülhetetlen, hogy időnként tabula rasat csináljanak, hisz egy új rajongótól nem várható el, hogy végignézzen harminc évadot, csak hogy mindent értsen. Szerintem egyébként jót tett a sorozatnak, amikor az ötödik évaddal takarékra rakták a korábbi szálakat és újakat hoztak be, mos pedig ugyan ezt várom az új évadtól is. Ahogy a Doktornak, úgy az egész sorozatnak is regenerálódnia kell néha :)
2014. jún. 21. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Egyetértek kell az újítás! Gondolom láttátok a karácsonyi részt és az évfordulós részt... Ugye milyen összetett, és szerteágazó az egész sorozat. És még úgyis, hogy a 10. és 11. érája nem állt kapcsolatban! Mégis, hogy összefonódtak a szálak és most így minden ami 2005-től történt a helyére került. Mert ugye nem csak nekem tűnt fel az, hogy bizonyos dolgok megmagyarázódtak az évad végén ahogy szokott, de azért a lényeg mégis rejtély maradt!

Jut eszembe, hogy egyik nap filóztam a két éra közötti kapcsolatról és az jutott eszembe, hogy a legnyilvánvalóbb kapcsolat az maga River Song! Mivel ő mindkét érában benne van és mindkét Doktort ismeri!

2014. júl. 12. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!