Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A lecsúszott sztárok hogyan...

A lecsúszott sztárok hogyan tudnak megélni abból, hogy DVD filmeket készítenek? Ennyien megveszik?

Figyelt kérdés
Jean-Claude Van Damme, Seagal, lundgren és hasonlók ugye DVD-re adják ki a filmet.

2013. szept. 29. 06:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Mitől lenne lecsúszott? 1M USD gázsi nem nagy szám egy átlag filmért, és vagy 50 filmben játszott. Szerinted az expendables-ért mennyit kapott? 10 dollárt?!


Ráadásul ha összeszedett mondjuk 50 millió dollárt, akkor azt befektetik neki tanácsadók, tehát már legalább 100millió dollárja van.


Mitől lenne valaki lecsúszott akinek 23 milliárd forintja van?

2013. szept. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Egyszer olvastam erről egy cikket. Ezeket a B kategóriás filmek költsége kb. 10 millió dollár (persze vannak egyéb költségek), amiből 2-3 milliót az aktuális "sztár" (a cikkben Steven Seagal DVD-re gyártott filmjeiről volt szó) kap. Ezek a filmek eladással és kölcsönzéssel hoznak vagy 20-30 millió dollárt, majd tv-vel mégg egy kis plusszt. Stúdió ezzel szerény haszonra tesz szert. (persze ez relatív mi a szerény haszon, mert dollár milliókról van szó, de nem bagatell összeg a bevétel mondjuk egy Vasemberhaz vagy gy Harry Potterhez képest.) Steven Seagalnak is jó, mert lecsúszott színész, hollywoodban nem nagyon foglalkoztatnák, de gy leforgat 3-4 filmet és megvan az évi 10 millió dollárja.
2013. szept. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

oks, értem így

az elsőnek: a lecsúszást úgy értettem, hogy már nem ragyog úgy a csillaga, mint fénykorában. De ez sok átléagemberre elmondható, hogy 15 évig volt ergy jó állása, és utána csak szerényebb állásokhoz tud jutni. De ez persze nem azt jelenti, hogy az utcán él.

2013. szept. 29. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!