Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe annak a sorozatnak,...

Mi a címe annak a sorozatnak, amelyben egy kémiatanár halálosan beteg és hogy pénzt szerezzen felcsap drogdílernek?

Figyelt kérdés
2013. okt. 1. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


De sz.ar sorozat ez...

2013. okt. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a címet...

Miért mondod szarnak? Láttad már? Miért nem tetszett? Azt mondod bele se kezdjek?

2013. okt. 1. 18:10
 3/6 anonim ***** válasza:

Az első néhány részt megnéztem, de elég gyenge, lassú suttyóság vt, úgyhogy lekoccoltam.

Amikor lefikáztam itt, egy másik kérdésnél, akkor vki szt csak nem vtam elég kitartó, mert az első tucat rész után már állítólag jobb. T.ököm! ;)


Neked is csak ezt tudom tanácsolni, hogy nézz bele, és döntsd el, hogy kő, v nem kő...

2013. okt. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem magasan az utóbbi évek egyik legjobb sorozata, mindenképp ajánlom.


[link]

2013. okt. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet az előzővel. A kritikusok szerint is a Breaking Bad a világ egyik legjobb sorozata.

Persze, ha hülyeségre és poénokra vársz, itt nem kapod meg, kemény dráma.

2013. okt. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is remek sorozat, bár azért talán nem kifogástalan. De megéri megnézni sztem. Ami furcsa, hogy sokak szerint az elején unalmas, pedig nekem pont, hogy az első évad a kedvencem :) Na jó az 5. még talán jobb volt. Szóval kissé vontatott, de időről időre történnek benne baromira ütős fordulatok, plusz az operatőri munka is kiváló. Maga a történet pedig kerek és ütős, tökéletes lezárással. Walter White pedig olyan karakterfejlődésen megy keresztül, hogy az valami zseniális.

Ja és eredeti nyelven ajánlom :)

2013. okt. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!