Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek hogy tetszett, hogy a...

Nektek hogy tetszett, hogy a Barátok Közt-ben megjelent a kóró ( az egykori intézetvezető )?

Figyelt kérdés

Szerintem hatalmas dobás volt tőlük, és jó volt látni egy olyan szereplőt a sorozatban, akit eddig csak 1 részben láthattunk, s kiről még így sem tudunk sokat.

( 2005 karácsonyára készült egy különleges epizód, abban mutatták be az intézetet, a kórót, a gyerekeket ( Andrást, Nórát, Zsuzsát, Lacit, Miklóst, Zolit, és a többieket), ahová később visszaköltöztek, gyakorlatilag így kezdődött '98-ban a sorozat )


Én kíváncsian várom hogy hogyan folytatódik így, biztosan van valami háttere, amiért megjelent. :)



2013. okt. 1. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja annyiból jár a + pont hogy nem megint egy elvszett, gyerek, szerető, rokon került elő.
2013. okt. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én is kiváncsi vagyok.
2013. okt. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Igen és örültem hogy végül nem az jött ki hogy egy vén komcsi.
2013. okt. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

jó dramaturgiai húzás,ami a múltat a jelenbe helyezi.

remélem szép kerek story lesz belőle.

2013. okt. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!