Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi kell ahoz hogy magyar...

Mi kell ahoz hogy magyar szinész legyek?

Figyelt kérdés

Pl.: Madách színházban szerepelni, Jókai színházban stb.

Szak közép iskolába járok még hozzá rendvédelmis vagyok. De ha ezt el végeztem szereték inkább szinész lenni. Tudom hogy szinész szakmához ilyen különleges művészeti iskolába kellet volna jelentkeznem. Már régebben szerepeltem iskolai előadásokon fő és mellék szerepeket szöveget könnyen tanulok. Egy gond van az iskolai átlagom olyan 3 as 4 es között van. Valaki tudna segíteni hogy későbbiekben hogyan kezdjem el?



2013. okt. 2. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Bence, te vagy az? :D


na jó.. több mint valószínű hogy nem. mind1 :D

jelentkezz meghallgatásokra, de valami nívós helyre: Barátok közt, Éjjel nappal Budapest (végső esetben), színházakba..

2013. okt. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Neem nem Bence vagyok :)


De köszi majd jelentkezek valahova ha végeztem a sulival első lépésnek jó :))Köszi :))

2013. okt. 2. 19:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát tehetség az nyilvánvalóan nem kell manapság.
2013. okt. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!