Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Gravitáció című film később...

A Gravitáció című film később fog majd kapni magyar szinkront?

Figyelt kérdés

Hihetetlen, hogy pont egy ilyen, elsősorban látványvilágáért megalkotott filmben teszteli le a hazai forgalmazó, hogy mennyire van igény a feliratos filmekre -_-

Az ember a látványt akarja élvezni és nem a képernyő alján levő feliratra fókuszálni. Ráadásul ez még a profi angolosoknak is rossz, mert hiába nem próbálnak ráfigyelni, a felirat váltakozása úgy is rendesen bezavar.


2013. okt. 4. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen,csakgy munt más híres filmek.
2013. okt. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Olvastam már több blogot is, eddig senkit nem zavart a felirat... A hang, a hanghatások nagyon lényegesek a filmben!!! Pont ezért nem szinkronizálták.
2013. okt. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Kedden megnézem ,már nagyon várom :D
2013. okt. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

van feliratos is és ha 3D-ben nézed egyáltalán nem zavar.

és amugy már van magyar szinkronnal is

2013. okt. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 dBLOOD42 válasza:
Hál'istennek felirattal látom a mozik műsorában! egy ilyen filmet kár lenne elb*szni magyar szinkronnal, legalább első alkalommal jobb eredeti hanggal látni.
2013. okt. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
megnéztem de nem volt vmi erős eresztés
2013. okt. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
elottem lévonek igaza van,én is nagyobbra számítottam ... :/
2013. okt. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem itt nem csak a látványvilág, hanem az akusztika is számít. Ráadásul biztos hogy sok lesz a lihegés, suttogás, elfojtott mondat, amit elég nehéz megvalósítani, ha meg csak a szöveget mondják fel magyarul, furcsa lesz, amikor a két hangsáv váltja egymást. Más filmekben is pl. verekedéskor az eredeti "nyögések" szólnak, azt nem szinkronizálják. :D
2013. nov. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!