Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nekem való jó sorozatok?

Nekem való jó sorozatok?

Figyelt kérdés

Az én ranglistámon nagy fölénnyel nyert a Grace klinika és az Így jártam anyátokkal. Ezeken kívül elég jó volt még a Hősök, és fogjuk rá a Vészhelyzet is (bár azt úgy 10 évesen néztem, annyira nem is emlékszek, de akkoriban tetszett) meg szintén így a Rex felügyelő is (mert kissé kutyabolond vagyok). Amiket elkezdtem nézni de meguntam a felénél, tehát annyira nem voltak jók, de rosszak se: Dr. House, Gyilkos akták, Vészhelyzet, Lost, Szökés, A mentalista, Bűbájos boszorkák, Született feleségek, Vámpírnaplók és a Jóbarátok. Az NCIS meg a minenféle helyszínelőket utálom. Az Odaátot most talán elkezdem nézni, még nem láttam, de írhattok róla véleményt. De a lényeg tehát: ezeken kívül milyen jó sorozatok vannak, amik talán tetszhetnek nekem?

16/L


2013. okt. 4. 20:04
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, és magyarul legyen!
2013. okt. 4. 20:05
 2/7 anonim ***** válasza:

Most előbb volt egy hasonló kérdés, szóval csak bemásolom, ezeket ajánlom (bármilyen értelmes nézőnek):

"

IMDB értékelései alapján a legjobb sorozat a Breaking Bad - Totál Szívás (9,5)....hát mit mondjak, magam is tudom ajánlani (most lett vége a sorozatnak...igen végre egy sorozat aminek vége is van), a kategóriája dráma, de néha nagyon ütős poénok is előfordulnak benne. Sorozatok terén csúcskategóriába tartozik. Színészi játék zseniális, minden évben repültek felé az emmy díjak. :)

A személyes kedvencem pedig a Shameless - Szégyentelenek, tökéletesen keveri a vígjáték elemeit a dráma elemeivel, szerethető a karakterekkel, manapság nagyon reális élethelyzeteket mutat be, abszolút megéri megnézni.

Ja és egyiket sem stúdióban veszik fel, tehát nem érzi az ember a nézése közben, mintha a karakterek egy dobozban laknának:D

És mindkettőnek folyamatos a története.

"

2013. okt. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi, Bajuszbá! Igen, a Totál szívást véletlenül kihagytam, azt is elkezdtem nézni és valahol a 3. évadnál meguntam. :D Nekem az üldözős, bujkálós, verekedős, rendőrös, öldöklős sorozatok nem igazán jönnek be, bár van kivétel. Pl. amit még kihagytam, a Dextert, pedig az is nagyon jó. Nagy fölénnyel nyert nálam az is, talán az 1. helyre kerülne nálam. Illetve még a Skins-t is kihagytam, de az nem igazán tetszett.
2013. okt. 4. 20:12
 4/7 A kérdező kommentje:
Utánaolvastam a Szégyentelenek, ezt még nem láttam, de jól hangzik, megpróbálkozok vele. Egyébként leginkább azok tetszenek, amikor a magánéletre is nagy hangsúly kerül. Nem csak történik egy gyilkosság, megoldják és kész, hanem amikor az egész életét ismered a szereplőknek és inkább az ő életükről szó. Ezért szerettem nagyon az Így jártam anyátokkalt, a Grace klinikát meg a Dextert is.
2013. okt. 4. 20:16
 5/7 anonim ***** válasza:

Pont ilyen a Shameless :D

Csak a saját életükről szól:D

2013. okt. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amúgy a totál szívást én is abbahagytam a 3. évadnál, nem volt utána szinkron és annyira nem szerettem, hogy türelmes legyek folyamatosan feliratot olvasni. De végülis fél évvel később belekezdtem a 4. évadba, és az elején is olyan volt, mint a 3. évad, de aztán a végére teli rakták csavarokkal, úgy mint az 5. évadot. Ott konkrétan főszereplők halnak meg, nem mindennapi.

(Ezt csak úgy elmondtam, nem azért hogy rávegyelek a nézésére, csak én is pont ugyanott akadtam el, a 3. évadnál:D)

2013. okt. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dead like me (Haláli hullák)
2013. okt. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!