Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudom, hogy nehéz mozis...

Tudom, hogy nehéz mozis plakátot megszerezni, főleg premier előtt, valakinek van ötlete, hogy mozin kívül hol keressek? Ha nagyon nem jön össze, akkor lehet valahol nyomtattatni, színesben és nagy méretben? Persze nem ingyért

Figyelt kérdés

2013. okt. 5. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a kis városi mozinkban, ahol két hónappal később adnak filmeket elkértem a Bosszúállók posztert :) Azt hiszem a Cinema City oldalán olvastam valamit, hogy előre egyeztetéssel el lehet kérni, de gondolom akkor adják oda, ha leszedik a posztert. Érdemes erről őket megkérdezni.

Régebbi filmplakátokat sok helyről lehet rendelni, és nyomtatni is, keress rá hogy városod+plakátnyomtatás vagy valami, és meglátod, mekkora méretet vállalnak, mennyiért.

2013. okt. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ez a plakátnyomtatás jó ötlet volt, írtam egy csomó helyre, köszi a tippet :3
2013. okt. 6. 20:06
 3/3 Fuxreiter.Jack ***** válasza:
100%
europosters.hu
2013. okt. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!