Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Harry Potter - és a félvér...

Harry Potter - és a félvér herceg kérdésekre tudtok válaszolni? Részletek lenn.

Figyelt kérdés

Szóval első kérdésem, hogy a iflm elején a palfonon van az a "sárkány vér", amikro fotelnak álcázta magát a tanár... Ez a szitu nekem nem világos...


A második kérdés pedig Dumbledor-hoz kapcsolódik. Voldemort anyjának a gyűrűjét hogy és hol szerezte meg, és hogy pusztította el? A filmben nem volt szó erről.



2013. okt. 6. 10:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlom hogy olvasd el a könyvet hiszem sok mindenről lemaradtál nagyon sok vicces és fontos részletet kihagytak a filmből.

Az a gyűrű nem Voldemort anyáé volt hanem Mardekár Malazáré egy emlékben találta meg a rejtekhelyét ami egyébkánt Mardekár leszármazottjának házában volt hogy hogyan pusztította arra már nem emlékszem. A sárkány véres szitu sem rémlik.

Ha akarod akkor linkelem neked a könyvet privibe.

Itt van egy kérdés ahol megindokoltam hogy mért jó olvasni a könyvet:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__konyvek__4825682-h..

8/29-est írtam ehhez még csak a Hóborcot és a Kimúlási Partit tenném hozzá :)

2013. okt. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi. A palfonom a sárkányvér... Az a tanár kérdi mi árulta el (mert karosszékké volt átváltozva), erre mondja Dumbledore hogy a sárkányvér...
2013. okt. 6. 19:36
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Dumbledore Griffendél kardjával töri el a gyűrűt. (am ugye baziliszkusz vérrel van átitatva.)

Amikor beléptek a szobába, Lumpsluck sehol, a plafonról csöpög valami. A prof. Pontosan tudja h Horatius mennyire fél, ezért változott át. Sárrkányvért fröcskölt aplafonra, dumbledore meg megkostolta/megszagolta. Innen tudta h nem igazi vér.

Valaki aki 5x olvasta magyarul, 2x angolul és 3x látta a filmet :D

2013. okt. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg Dumbledore azt is mondta, hogy abból is rájött, hogy nincs a ház felett a sötét jegy.
2013. okt. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
semmi értelme nincs, olvasd el a könyvet
2013. okt. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem embervér volt, hanem sárkányvér és ez árulta el.
2013. okt. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#3, #6: Értem én, hogy sárkányvér volt, de a kérdés az, hogy hogy került oda a palfonra; a másik kérdés pedig az, hogy és ez miért árulta el hogy átváltozott?
2013. okt. 7. 17:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Semmiért, nincs értelme, nem látszott rajta, hogy sárkányvér, egyébként Lumpsluck locsolt be vele mindent
2013. okt. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Dumbledore fedezte fel a sárkányvér 12 felhasználási módját, ez még az első részben benne van a csokibékás kártya hátulján, szóval valszeg. eléggé feltűnő volt számára, hogy az nem emberi vér.
2013. okt. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!