Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikorra várható a Naruto vége?

Mikorra várható a Naruto vége?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek nagyjából mikorra várható a Naruto Shippuudennek a vége?

Előre szólok, hogy a mangát DIREKT nem olvasom, így nem tudok semmivel se többet, mint ahol az anime most jár, ezért kérlek ne lőjétek le a poénokat, sajnos így is sokat tudok már:(

De, mivel, hogy a mangát nem olvasom, ezért nem tudom, hogy kb mennyivel jár előrébb, mint az anime, ezért a kérdésem azokhoz szólna, akik olvassák, és tudják, hogy mennyi a különbség a kettő között(de még egyszer kérem, hogy ne spoilerkedjetek!)

Kb egy év? vagy több/kevesebb? Csak mert már annyira nagyon várom, hogy minden kiderüljön.

Esetleg valami oldalon nincs erről infó, hogy mikorra tervezik?

Bár, sajnos az eddig tapasztaltak alapján még bevágnak egy évre elegendő fillert, és nem lesz vége 5 év múlva sem, de én nagyon bizakodó vagyok.

Előre is köszönöm a válaszaitokat!



2013. okt. 8. 09:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezeknél a hosszú animeknel nem lehet tudni, csak találgatni lehet. Egyenlőre tudtommal nem várható a vége.
2013. okt. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nemrégen olvastam hogy a manga végét 2015 elejére tervezik. Tehát az anime még azután legalább 2 évig menni fog, szerintem(már amennyi fillert beletesznek).
2013. okt. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Számomra az is hihetetlen, hogy eddig húzták.
2013. okt. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

úristen, a mangának a végét tervezik 2015-re? Hát ez nagyon durva.

Akkor még legalább jó sok minden fog történni, de ez akkor is nagyon sok.

Ahogy tegnap kiírtam a kérdést én is láttam angol oldalon, hogy 2014 vége, 2015 eleje, csak addigra már kiírtam a kérdést, de ezek szerint megérte kiírnom, mert nem olvastam végig, csak a számokat néztem, és azt hittem, hogy az animénak lesz vége akkor.

hát csúcs...komolyan.. gyerek voltam, mikor elkezdtem nézni, és már lehet, hogy nekem is gyerekem lesz, mire a végére jutok :D

2013. okt. 9. 09:36
 5/7 anonim ***** válasza:

Kérdező: Ez a jópofa a neverendig történetekben... :)

A Bleachnek sincs még vége. Csak szünetet tartanak a készítők. Azaz: még mindig nem zárták le a sztorit.

2013. okt. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A bleachet még nem kezdtem el nézni.

Szeretek lezárni egy történetet, mielőtt újba kezdenék, mert így a régebbi elvesztené a hatását.

Most, hogy kitöltsem az űrt, amit az okozott, hogy beértem a Narutót, elkezdtem előröl az egészet:D

Mire megint a végére érek biztos lesz már vagy újabb 20 rész... csak attól tartok,hogy azok megint fillerek lesznek. Bár azok közül is van egy jó pár, ami jó, meg tetszik, csak hát nem viszik előre a sztorit, és az idegesít...de kibírom:D

Ha meg megint beérem megint újra kezdem, egyszer már csak vége lesz...de akkor ezek szerint egy darabig még elleszek a narutoval.

Amúgy, ha a mangát tervezik 2015-re, akkor vajon mikor lesz az animénak vége...

Azt nem tudjátok, hogy mennyi résszel jár előrrébb a manga az animénél? Mert múltkor azt olvastam, hogy egy anime részbe általában két manga részt raknak, szóval most mennyire járnak már közel a mangához?

2013. okt. 9. 23:29
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem,h már sokáig bírja a Naruto. Mondjuk a mangában folyton szünetek vannak mostanában, de nem hiszem,h a háború jelen állás szerint túl sok lenne még hátra.


Inkább nézd a One Piece, annak sztem soha a büdös életben se lesz vége, de abban váratlanabb fordulatok vannak, mint a Narutóban, a Bleachtől meg pláne jobb.

2013. okt. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!