Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nagyon jó horror, thriller...

Nagyon jó horror, thriller filmek?

Figyelt kérdés
Tudnátok nekem ajánlani nagyon parás filmeket?!Szeretem az olyanokat amik az erdőben játszódnak, vagy a szellemes filmeket. a szörnyes filmeket annyira nem értékelem!Többek között láttam már az új gonosz halottat, a vészjóslót az ideglelés csernobilban,chucky átka,ház az erdő mélyén,mártírok,halálos kitérő összes része,texasi láncfűrészes pár,része,a fűrész,kör részeivel hagyjatok:D, mama, az árva, ezeket láttam már és szerettem őket és az ilyen filmeket szeretem! vannak még ötleteitek hogy milyen filmek vannak amik ilyen stílusúak?
2013. okt. 9. 12:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Blair Witch
2013. okt. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
az a baj h nem szeretem a feliratos filmeket:S vagy ha nem az akkor megnézem de azért köszi
2013. okt. 9. 13:01
 3/9 anonim ***** válasza:

Heló!


Akkor folytathatnád a Gonosz halott eredetijével - mondjuk azzal kellett volna kezdened és nem a rémmake-el.


Aztán Tortúra, Gyilkos túra, Halloween, Péntek 13 első része, Az utolsó ház balra (eredeti).


Jó szórakozást!

2013. okt. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
az utolsó ház balra megvan csak nem írtam már le mert akkor nagyon sok filmet írhattam volna:D az ilyen hallooween filmekért sem rajongok meg a régieket sem szeretem..inkább 2011-2013 körüli filmeket szeretem igaz a halálos hallgatás 2007es film és az nálam azóta is a favorit..bocsi de nagyon válogatós vagyok filmek terén:D azért neked is köszi
2013. okt. 9. 13:16
 5/9 anonim ***** válasza:

Most már akkor tisztázva lett. Csakhogy! A Fűrész sorozat a 3. résztől fabatkát sem ér. A Texasi láncfűrészes mészárlá - az eredeti - kiváló film, a többi vagy átlagos, vagy hulladék. Ideglelés Csernobilban egy vacak, elszárt idegelelés utánzat lett. Chucky átka szintén egy tucatfoyltatás...


Megértem, hogy miért nézel újabb filmeket, nincs is ezzel semmi baj. Illetve csak az, hogy számos igazán jó filmet elkerülsz, amik valóban megérik a figyelmet. És amelyek tükrében a mostani vackok tömegével értékelődnének át benned.


A Gyilkos túra és a Tortúra kenterbe veri a legtöbbet azok közül, amiket felsoroltál - például. Legalább az egyiknek adhatnál esélyt, hogy lásd, miről maradsz le - és akkor még nem is melítettem olyan zseniális máveket még, mint például a Ragyogás...


Azért írom mindezt, mert oké, hogy válogatsz, de miért selejttel pakolod meg a tányérod, és a legfinomabbakat meg otthagyod?...

2013. okt. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
például amit most felsoroltál párat az ideglelés csernobilban az nekem kifejezetten tetszik..nem az a nagyon parás de a történet tetszik + imádom h ilyen elhagyatott, hátborzongató helyen van..szó szerint a hideg kirázott tőle lehet nevetséges mert mások szerint gagyi de nekem be jött!Chucky átka..nem az a nagyon jó film mert alapjában véve tipikus horror, semmi újdonság meg lehet tudni mikor mi történik..de 1-2 jelenetnél azért majdnem tele lett a gatya!ezért szeretem az újabb filmeket.De amit te soroltál fel azokat megfogom nézni úgyse tudok hirtelen jobbat és köszi
2013. okt. 9. 14:51
 7/9 anonim ***** válasza:

Ördögűző (1973), Alien (1979), Psycho (1960), Rosemary gyermeke (1968), Rémálom az Elm utcában (1984), A cápa (1975), A légy (1986), Ördögűzés Emily Rose üdvéért (2005), Tágra nyílt elme (1986)


Ha jó horror kell, akkor 2000 előtt keresgélj!

2013. okt. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]


Ez a Neked való film, csak ajánlani tudom, az első, és a második része is nagyon félelmetes !!!!!!!!!! :)

2013. okt. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi de láttam már régen és nem a stílusom :/
2013. okt. 11. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!