Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtátok, hogy Magyarországon...

Tudtátok, hogy Magyarországon csak felirattal lesz az Újhold?

Figyelt kérdés
Szerintetek a dvd-n lesz szinkron?
2009. nov. 9. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Eztmost nem értem:S:S

Mostakkor minden moziban egészen addig amíg vetítik, tehát tegyük föl még decemberben vagy januárban is csak felirattal lesz? Egyáltalán nem adják pl. a Corvinban szinkronnal?

Én perfekt mondjuk örülök neki, mert utálom a szinkront, és az Twilighté kivételesen szar.

2009. nov. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Soha nem lesz szinkronnal a mozikban
2009. nov. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
DvD-n mar szinkronnal lesz, nyugi. Mondjuk en se szeretem de nem mindenki erti erdeti hanggal. Azert nincs mozikban szinkronnal mert nincs ideje senkinek lezinkronizalni addigra mire lesz itt is a bemutato.Mert kb egy ket nap kulonbseg van az amerikai es a magyar kozott, ha jol tudom. Felirattal lesz eloszor tuti, azt viszont nem tudom hogy vegig, vagy csak meg le nem szinkronizaljak.
2009. nov. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
valamelyik nap egy ilyen filmekkel foglalkozó személlyel leveleztem, és ő mondta, hogy csak felirattal lesz, mondjuk engem nem zavar a felirat mert tudok angolul, de azért szinkronnal élvezhetőbb
2009. nov. 10. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!