Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek jó lett a Transfor...

Szerintetek jó lett a Transformers Prime Predacons Rising? Mi lesz ezután? Mikor lesz magyar változata?

Figyelt kérdés

Szerintem elnagyolták, hiányolom Miko-t Jacokt Rafot...

A Megatronos és Unikornos rész sem volt valami hú, de nagy dobás.

Starscram vicceset alakított és Knockout is.


FONTOS!!!: Szerintem ez a egy kis filmnek jó, de a Transformers Prime zárásának nem jó, még a 4. évad nyitányának háááát elmegy....


MI LETT OPTIMUSSAL ????????????????????????????!!!!!!



2013. okt. 10. 20:13
 1/8 A kérdező kommentje:

Egyébként ez a kedvenc sorozatom!

Az első évad lett a legjobb...

2013. okt. 10. 20:15
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem sem volt egy nagy vasziszdasz, kissé összecsapottnak éreztem. Kérdéseidre felelve:


"Mi lesz ezután?"

Egy-két évnyi szünet, amíg lemegy a 4. TF mozifilm. Utána lesz egy új sorozat, de még nem tudni, hogy a Prime folytatása lesz vagy egy különálló mű.


"Mikor lesz magyar változata?"

Mivel a 3. évadot elég gyorsan leszinkronizálták, lehet, hogy már év vége vagy jövő év eleje felé leadják ezt is. De ez csak tipp.


"MI LETT OPTIMUSSAL ??????!!!!!!"

Egyesült az Örök Szikrával, ergo halott, de mivel a Szikrája a végén kirepült, szerintem visszatérhet valahogy. Attól függ, hogy a következő sorozat folytatás lesz-e vagy sem.

2013. okt. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

[link]


Olvassátok el jó és fontos infók vannak benne!


Szerintem is kimaradt belőle a KATARZIS!

Amilyen szépen lezárták az 1-2 évadot ezt, nem csinálták meg jól!


Dem miért kellett Optmusnak meghalnia?

2013. okt. 11. 22:01
 4/8 A kérdező kommentje:

Szerintem a 1.-2. évad zárása és nyitása nagyon jó volt. 1-2. évad húúú IMÁDOM minden nap nézem a részeket!!!

A harmadik évad nyitánya is jó volt, főleg, hogy Optimus új alakot kap: szerintem a Transformers 2-ből vették (tud repülni Optimus)

A harmadik évadot elkapkodták.

Az utolsó rész gyors volt: (szerintem a harc elég volt benne DE)a Sybetron/Kibetron újjáélesztése gyors elkapkodott és FŐLEG váratlan volt, a (2. évad végén várhatóbb volt). Maga az újjáélsztés is gyors volt szerintem a régi kezdőének zenéje kellett volna oda. Ja és a 3. évad végén DE legfeljebb a Preadacons Rising végén Optimusnak kellett volna hosszabb beszédet mondani (Pl. 1. évad 5. rész). A Pradacons Risingből kimaradt a KATARZIS.

2013. okt. 11. 22:27
 5/8 anonim ***** válasza:

"Dem miért kellett Optmusnak meghalnia?"


Szerintem kifogytak az ötletekből, és így akarták drámaivá tenni a befejezést. De ezt is elkapkodták. Optimusz nem vívódott, nem volt jó drámaian felvezetve a döntése. Egyszerűen csak a végén bejelenti, hogy elmegy meghalni, oszt kész. Az emberektől el se búcsúzik.

2013. okt. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 MarkoG ***** válasza:

Szerintem is gyenge, okos ötletek vannak benne, de nagon kapkodtak. OP halála is eléggé "laza" volt. A G1 filmben eléggé drámai lett. Sajnos így a kedvenc Transformer sorozataim közül ezzel a filmmel újra a 2. helyet kapja a Prime és az Armada vezet.


rengeteg a nyitott kérdés és még több a baki szerintem. Unikronos rész kifejezetten tetszett ennek ellenére. Bezárni az eszenciáját vicces :D

2013. okt. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem tetszett, bár én az egész sorozatot StarScream és Knockout miatt néztem végig. 3.évad befejezésnek jó, de szerintem NAGYON nyitottan és elkapkodottan zárták le. Kellett volna még a 4.évad, remélem kapni fog. Arra is kíváncsi lennék, hogy Knockout hogyan illeszkedik be a csapatba, mi lett Starral, a gyerekekkel. Az Armada nálam is vezető helyen van.
2017. júl. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem tetszett, bár lehet azért mert engem Transformers-el meg lehet venni kilóra... XD A végét kicsit összecsapottnak éreztem.


Valaki amúgy meg nem tud hozzá egy magyar feliratot?

2017. aug. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!