Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Sokak által nagyon várt...

Sokak által nagyon várt Gravitáció című filmet, miért nem szinkronizálták?

Figyelt kérdés
Gondoltam megnézem IMAX ba de feliratos filmre???? Most filmet megyek nézni vagy olvasni? Amúgy meg vannak olyan filmek amiket az embereke 90% át nem is érdeklik és azt meg szinkronizálják. De miért??

2013. okt. 11. 08:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Olyan iszonyatosan bugyuta párbeszédekkel rendelkezik a film, jobban jársz, hogy a felét sem érted, és a látványra koncentrálsz.
2013. okt. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tehát akkor te ezt már láttad? Hát ha tényleg így van akkor kicsit gondolkozok rajta hogy elmenjek-e, vagy se. Megvárok még pár véleményt :)
2013. okt. 11. 13:05
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. okt. 11. 13:06
 4/5 anonim válasza:
Azért nem szinkronizálták, mert nagyon keveset beszélnek benne, legtöbbször csak zihálnak meg lihegnek, azt meg minek? Amúgy szerintem igenis jó film, és nagyon megéri megnézni.
2013. okt. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A legjobb film, amit valaha láttam. 3d-ben kell nézni persze.

Története, párbeszéd nincs.


A látványos reality show, végig izgalmas és feszült és gyönyörű.

2013. okt. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!