Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Trónok Harcát van értelme...

Trónok Harcát van értelme tovább nézni a 3. évadnál?

Figyelt kérdés
Tetszik a sorozat, de a 3.évad 9. részével, szinte minden számomra kedves szereplőt kinyírnak. Elment a kedvem a sorozattól... Lesz ez még jobb?
2013. okt. 11. 10:17
 1/10 anonim ***** válasza:
A sorozat eleve gyengébb, mint a könyvek, mert sok mindent kihagytak vagy megváltoztattak. Sztem a következőkben több dolgot fognak bennehagyni, szal ha eddig tetszett akk nézd nyugodtan, mert lesznek még érdekes dolgok.
2013. okt. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kösz. Az adna egy kis reményt, ha végre valaki kinyirná azt a szemét kis joffrey-t.
2013. okt. 11. 10:43
 3/10 anonim ***** válasza:

Igen, szeretem a filmet is.

Joffrey, és a királyné is roh*dék.

2013. okt. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát sztem nem lövök le nagy poént,ha azt mondom,h SPOILER Joff a 3. könyvben elpatkolt, szal valszeg a következő évadban fog a sorozatban.
2013. okt. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Én is spoilerezek.

Nem mindenki halt meg véglegesen a 9. részben. (Ne feledd, itt a holtak visszatérhetnek.) És igen, Joff meghal hamarosan. Hiszen ott voltak a piócák.

2013. okt. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A piócák/Melisandre látomása csak előrejelzés volt,h Joff is meghal nemsoká, de az nem Melisandre cselekedete volt, mert emlékeim szerint az elkövető már jóval Melisandre előtt ráállt az ügyre :)

De am ezt is szeretem a sztoriban,h több erőnek tulajdonítható 1-1 személy halála :D

2013. okt. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
De Sansa nem kapta meg a bíbor hajhálóját még, így ezt nem tudhatják azok, akik csak a sorozatot nézik. (Mert más előjele annak nincs, hogy valami készül Joff ellen.)
2013. okt. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen. Gondolom a sorozatban majd épp az esküvő előtt fogja megkapni és így is rövidítik Sansa részeit, tehát nem fog minden nap a varsafához járkálni :D
2013. okt. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Biztos jobb a könyv. Annyira sajnálom, hogy nincs időm olvasni :-(

Mindenestre jó, hogy írtátok, hogy meghal az a kis töketlen. :-)

2013. okt. 11. 20:27
 10/10 anonim ***** válasza:
Spoiler- a 3x9ben kettő lényeges karakter halt meg, egy csak ideig óráig. Am Joff már a 4x2ben kipurcan. Aztán jön a többi. :D
2014. márc. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!