Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A "Szerb filmhez" hasonló film?

A "Szerb filmhez" hasonló film?

Figyelt kérdés
nagyon megtetszett az a film,a beteg gondolkodása miatt és az Emberi százlábút is láttam már.Szeretnék még megnézni ezekhez hasonló filmeket!

#film #pszihohorror
2013. okt. 12. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Mártírok

August Underground sorozat

The Loved Ones

2013. okt. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

köpök a sírodra 1-2 , ez is beteges kicsit, de a hihetetlen ( Unthinkable 2010), samuel l. jaksonnal, az is nagyon jó.

de ha attól is betegebbet akarsz mint amit kérdeztél, akkor a kés filozófiája című filmet vedd gorcső alá...

az nem beteg film, hanem egyszerűen UNDORÍTÓÓÓÓÓÓÓ

2013. okt. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Salò, avagy Szodoma 120 napja
2013. okt. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

na jó tegyük tisztába a szerb film egy szatíra, szociális korrajz, erős képsorokkal


a salo az a fasiszta ideológia az alapvető individuális autokrácia és felsőbbrendűsés megjelenítése, amúgy a könyv aminek csak címében közös de Sade-tól nos ahhoz képest a film este 7 órai mese


a kés filozófiája pedig átlagban mondhatni egy elég durva eresztés a 731-es egység ténykedéséről, én nem láttam a filmet, de tudom milyen archív felvételek is vannak stb., de olvastam sokat róla, hát mit ne monjak ha leírnám mik történtek ott max. választörlést érnék el vele


emberi százlábú meg hasonló szarok szimpla trash horrorfilmek, filmművészeti értékük nem lészen


amúgy ha már korrajz a Taxidermiát is simán megnézhetnéd az még magyar is

2013. okt. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 macskatokazsír válasza:

an american crime


begotten


grotesque

2013. okt. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!