Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Éhezők Viadala 2-Futótűz-rő...

Az Éhezők Viadala 2-Futótűz-ről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok:)

Tudom,hogy még a premierje se volt,de így az előzetest,meg a képeket látva...áhwww*.*nagyon várom!!!:)))első része is az egyik kedvencem lett:)))!!!!nektek mi a véleményetek az 1. és a 2. részről?:)



#film #mozi #premier #futótűz #Az éhezők viadala #Az Éhezők Viadala-Futótűz
2013. okt. 12. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Sztemrohadtul fel volt hypeolva, de egyáltalán nem volt nagy durranás az 1. rész. Én többet vártam tőle.
2013. okt. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

Könyvet nem olvastam, filmről tudok nyilatkozni:


Szerintem gyenge volt az első rész max olyan 5/10-6/10, tele volt klisékkel, egy csomó filmből lopott ötleteket, a karakterek alig voltak kidolgozva, próbálkoztak mindenhol cgi-vel...nem ment, olyan mátrixhoz hasonló volt, csak az éppenséggel több mint 10 éves. A színészi játéktól se voltam nagyon elájulva, jennifer lawrence a napos oldalban messze jobb alakítást nyújtott, ennél a filmnél nem igazán tette oda magát.

A második részen nem tudok mit várni, az előzetesekben nem láttam semmi érdekeset.


És le lehet pontozni, de nem fogok azért pozitív véleményt alkotni róla, mert sokan azt mondják, hogy jó...

2013. okt. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A könyvek nagyon tetszettek. A film viszont egyáltalán nem. Hatásvadász volt, nem adta vissza a hangulatot, eltúlozták Peeta szerepét is... Jóval többet vártam és remélem, hogy a 2. részből kihozzák a lehető legtöbbet.
2013. okt. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2.:véleményt kérdeztem,erre nincs helyes válasz,persze,hogy nem foglak lepontozni,annyira utálom,ha valaki azért pontoz le egy másikat,mert nem az a véleménye mint neki....:\:s
2013. okt. 15. 17:24
 5/7 anonim válasza:
100%
Totálisan oda vagyok mind a három könyvért! A filmekről/filmről nem is beszélve. JLaw tökéletesen testesíti mrg Katnisst, JHutch pedig szintén elképesztő színész. A történetet is imádom, a végét nagyon jóra írta meg az írónő. 10-es skálán nálam 11-es mind a film(ek), mind a könyv(ek) :)
2013. nov. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

úúúúú nemrég jöttem meg*_________*

teljesen sokkos állapotba vagyok...Tick-Tack:D:D

könyv barátabb volt,mint az első része,és jobb is*_____*pedig azt is imádtam:DDD

júúúúj....valaki hívjon orvos:ddd

2013. nov. 21. 03:22
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is király volt. Imádtam.

Finnick és Johanna az új kedvenceim. :D

2013. nov. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!