Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » American horror story 3....

American horror story 3. évad? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Az elsőt láttam, nagyon tetszett. A másodikat elkezdtem de az nem úgyhogy abbahagytam. Elkezdhetem így a 3. évadot, lesz valami összefüggés a 2. évaddal vagy ez is teljesen különálló?

2013. okt. 14. 01:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen különálló évad.Nyugodtan elkezdheted így is:)

Ez az évad, a boszorkányságról,a mágiáról és a woodooról szól.

Max annyi az "összefüggés" h nagyrészt azok a szereplők játszanak benne, akik benne voltak az első és a második évadban.

2013. okt. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de jó! Köszi a választ, ma meg is nézem az új részt :)
2013. okt. 14. 13:29
 3/8 Dwight Schrute ***** válasza:
100%
pedig jó az a 2. évad. főleg a vége. megéri megnézni ;)
2013. okt. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
én is pont így voltam :) megnéztem a második elejét, majd a végét biztatóként hogy azért a dolgok elrendeződnek... és engem megnyugtatott ez. így már mindenképp megnézem a többi részt is a 2-ból. engem nem hagy nyugodni hogy nem néztem meg! de amúgy tényleg külön történet, szóval nem probléma!
2013. okt. 26. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lehet hogy én is nekiugrok még1x, ne hagyjam ki azt az egyet :D
2013. okt. 26. 11:32
 6/8 A kérdező kommentje:
Most járok az 5. résznél és már érdekel mi lesz...:D tényleg nem érdemes kihagyni
2013. okt. 27. 20:05
 7/8 anonim ***** válasza:
na látod! :D azt tapasztaltam, ha már benne vagy jobban a történetben nem is annyira félelmetes, mert rájössz mi miért van... mondjuk én az első évaddal is pont így voltam.
2013. okt. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, lassan kibontakoznak a dolgok :) de szinte minden részben lesokkol, hogy milyen beteg az egész...:O :D
2013. okt. 31. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!