Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen jó animék vannak (nem...

Milyen jó animék vannak (nem szinkronizálva hanem csak magyar felirattal)?

Figyelt kérdés
müfaját írjátok mellé! (és ha lehet akkor azt is hogy hány részes de az nem kötelezö)
2013. okt. 15. 08:12
 1/9 anonim ***** válasza:

byousoku 5 centimeter


1 részes, 60 perces romantikus dráma. Animeaddicts-ról tudsz letölti hozzá feliratot, de akár online is megnézhető ugyanott a felirattal.


Az egyik legtökéletesebb anime, amivel valaha találkoztam. Nézd meg a pároddal, amennyiben van. Azonnal jobban meg fogjátok becsülni egymás kapcsolatát. :)

2013. okt. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

hát azért írhatnál pár szót, hogy mégis milyen műfaj érdekelne:)

most pl. sokak kedvence az Attack on Titan, 25 részes, akció dráma, fantasy, túlélés, vérengzés

2013. okt. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ami legjobban érdekel az a romantika akcio fantasy magia (párom van )
2013. okt. 15. 18:08
 4/9 anonim ***** válasza:

akkor a Fairy Tail-t tudom ajánlani, ha esetleg még nem láttad volna:) mert az akció, mágia, fantasy és van benne romantika is, igaz nem minden részben, csak egy kettőben:)

eddig 175 részes, most épp szünetel.


Vagy még akció, fantasy és romantikus a Sword Art Online. 25 részes és abban aztán van romantika:)


Romantikus meg...nekem pl. kedvencem a Lovely Complex (24 rész), az Itazura na kiss (25 rész), a Kimi ni Todoke (2 évados),Sukitte ii na yo (13 részes), Peach Girl (25 részes)

2013. okt. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fairy Tailben és 175 rész alatt egy csepp romantikát sem találtam. Azért ne állíts valótlant.
2013. okt. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, nekem romantikus jelenetnek számított pl. amikor (SPOILER) Erza és Gerard lebukfencezett a szikláról, aztán majdnem csókolóztak.
2013. okt. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 LegendaryGameCenter ***** válasza:

fate zero (varázslós, harcolós anime, fate stay night előtörténete.)

fate stay night (varázslós harcolós anime)

Zero no tsukaima (varázslós, harcolós, anime, 4 évadja van)

2013. okt. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sakura:$$ ***** válasza:
Mirai Nikki(26 része van).Fantasy,enyhén horror,romantikus. Engem nagyon megfogott.:DD
2013. dec. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek
2013. dec. 23. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!