Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok mondani olyan filmeke...

Tudnátok mondani olyan filmeket, amik nekem is tetszhetnek? (lent)

Figyelt kérdés
Kedvelem a Csontvárost, az Éhezők viadalát, a Harry Potter. Tizennégy éves lány vagyok. Kérlek a Twilightot ne ajánljátok. :)

2013. okt. 15. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Battle Royale (Könyvben különösen ajánlott), Hipervándor, Az erő krónikája.


Ezek a fenti három film alapján (ami elég kevés támpont volt)


Íme pár kiváló film, főként fantasy témában - amiket sajnos én nem tizenéves koromban láthattam):


Így neveld a sárkányodat, A vándorló palota, Laputa az égi palota, Nauszika, a szél harcosai, Chihiro Szellemországban, A faun labirintusa, Végtelen történet...


Jó szórakozást!

2013. okt. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A vámpírokat egyáltalán nem kedveled, vagy csak a Twilightot? xp a Vámpírakadémia az egyik kedvencem, semmi köze az Alkonyathoz, szerintem jobb. :)
2013. okt. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az előbbi vagyok, bocs, azt hittem, hogy könyvek érdekelnek. Ennek még nem jött ki a film változata.
2013. okt. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Harcosok Klubja, Eredet, Gyűrűk ura.
2013. okt. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Azóta kijött a Vámpírakadémia, és szerintem rohadt jó:D
2018. aug. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!