Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mejik film volt ez? Tobbi lenn?

Mejik film volt ez? Tobbi lenn?

Figyelt kérdés
annyira emlekszem hogy volt egy no akinek volt egy kilanya akinek kulonleges kepessege volt es vadasztak ra okkult kozosseg tagjai mert az antikrisztus volt benne vagy mi... mar nem nagyon emlekszem de egesz latvanyos film volt demonokkal meg ordoggel .. tobbre nem emlekszem de ha meg tudjatok mondani h mejik film ez akkor nagyon halas leszek es rohadtul megkoszonom :D

2013. okt. 16. 16:59
 1/6 HalkHogen ***** válasza:

Talán az ÍTÉLETNAP c. filmre gondolsz.


[link]


(Máskülönben nem ártana megpróbálnod helyesebben, tagoltabban írni, mert az ilyet borzasztó olvasni... De tényleg!)

2013. okt. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Így hirtelen az Áldott a gyermek ugrik be

[link]

2013. okt. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kedves masodik hozzaszolo kb 10 eve kereem a filmet es most hala neked metalaltam. nem tudom hogy ki vagy de k**vara koszonom szepen. egy istenkiralycsaszar vagy :D
2013. okt. 16. 21:11
 4/6 A kérdező kommentje:
az elso hozzaszolonak is koszonom a segitseget es meg annyi h rohadtul nem lehet irni evvel a billentyuvel mert szo szerint harcolnom kell egy egy szo leirasahoz vele :D de koszi az epito kritikat :D
2013. okt. 16. 21:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok: Nagyon szívesen, örülök, ha segítettem :)
2013. okt. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hat masodik jobb lett a napom hala neked :D
2013. okt. 16. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!