Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok hasonló hangulatú...

Tudnátok hasonló hangulatú filmet sorozatot bármit ajánlani?

Figyelt kérdés

Ma néztem meg az American Horror Story s03e02-t és annyira elkapott a hangulata, alig bírok várni a következő részig...

Úgy néznék valamit este ha végre végeztem a tanulással, meg mindennel. Valami komor és nyomasztót szeretnék, de ne legyen túl depresszív vagy romantikus. Amúgy szeretem a gore horrort, meg a lélektani, lelki deformitásokkal foglalkozó filmeket, ha mondjuk objektíven tudom szemlélni a karaktert meg a cselekményt, mert nem tudok azonosulni vele, mivel nincs benn semmi szerethető például, így különösebben nincs rám hatással a film elalvás előtt. :D Ajánljatok valamit pls. már semmi ötletem és nincs időm kutakodni. Nem tudom mennyire jön le, hogy mit is szeretnék, jobban itt és most nem tudom megfogalmazni. Na sebaj, dobjatok meg pár random jó filmmel. :D

17/L


2013. okt. 18. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Twin Peaks
2013. okt. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rosemary gyermeke (1968), A légy (1986) - mindkettő nagyon nyomasztó, erős darab!:)
2013. okt. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Masters of Horror című sorozat.
2013. okt. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!