Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Érdemes elkezdeni nézni a...

Érdemes elkezdeni nézni a Walking Deadet?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert már egy ideje végeztem a Spartacussal,Detxer, a Trónok Harca szünetel, csak úgy mint a Teen Wolf, aztán heti 1x rész Once upon a Time, Vampire Diariies, True Blood mellé gondoltam elkezdeném nézni a WD. Vélemények? Mennyire akció, sztori dús a sorozat?

2013. okt. 19. 17:55
 1/5 Szasa93 ***** válasza:
Eleinte elég izgulós a sorozat, sokat esznek a zombik. Később a karakterek fejlődésére, az egymással való viszonyok, a hierarchia, illetve az új életmód kialakítása a téma. Nekem bejön.
2013. okt. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Le kell szögezni ELSŐ sorban dráma. Ha nem szereted, ne kezdd nézni, mert csak beállnál azok közé akik unalmasnak tartják, vagy laposnak.

Akkor kezdd el nézni, hogyha téged érdekel egy megváltozott világ emberekre és kapcsolataikra gyakorolt hatása, a túlélés egy élhetetlen világban stb. Ha csak zombihentelést akarsz látni, akkor nem javaslom, mivel ez nem teljesen az. Igaz azzal van fűszerezve, de az a hab a tortán. Ha véres, akció dús zombiölésekre vágysz, csalódni fogsz.

2013. okt. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem a hentelés nálam a lényeg hanem a sztori és a cselekmény vezetés :) Ez eddig nézett sorozatim ezért jönnek be mert mindegyik rész végén úgy végzek, hogy úristen most azonnal néznem kell a kövit mert annyira kíváncsi vagyok kivel mi történik :)
2013. okt. 19. 19:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen érdemes elkezdeni, bár a 2. évad igen lapos, de az 1. miatt amúgy is úgy rákattansz majd, hogy a 2.at is hamar ledarálod majd! :)
2013. okt. 20. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem. Unalmas, vontatott, az első évad után elkaszáltam. Nézz inkább American Horror Storyt!
2013. okt. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!