Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nagyon szeretem a Vasember és...

Nagyon szeretem a Vasember és a Bosszúállók filmeket, lesz folytatásuk?

Figyelt kérdés
A Bosszúállóknak tudom hogy szinte biztos hogy lesz, de olyasmit hallottam hogy a Vasembert másik színésszel forgatják, azon az ürügyön hogy Batmant és James Bondot is több színész alakította, mert az eredeti színésznek nincs kedve önálló vasember filmhez, márpedig ha abban másvalaki játszik, akkor az nem passzol a Bosszúállókkal sem. Pedig jó lenne Vasember 4 az eredeti színésszel, a harmadik film végén ígéretes bejelentéseket tettek. Tony Stark azt mondta: Sosem csak hobbi volt a páncél, hanem mint lepkének a báb, új ember lettem, és ha el is veszik a kütyüimet, nem vehetik el hogy én vagyok Vasember. -> Tehát az új Vasember filmben páncél nélkül lenne szuperhős gondolom mindent beültetett a bőre alá.
2013. okt. 22. 23:13
 1/6 anonim ***** válasza:

az acélembert nem láttad?

az is hasonló, és nagyon jó!!!

2013. okt. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vasember film szerintem nem lesz mégegy, más színésszel nagyon remélem, hogy nem kísérleteznek, RDJ tökéletes a szerepre, nem hiszem, hogy überelni lehetne, akkor meg minek pénzt költeni rá? Bosszúállók 2 az lesz, 2015-ben azt mondják. De közülük lesz ugye Thor 2 Novemberben, Amerika kapitány 2 asszem Márciusban, szóval el leszünk látva azért.
2013. okt. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ha láttad a Vasember 3-t, akkor sejtheted, hogy nem lesz 4. rész. A végén a tengerbe dobta a reaktorát. A nélkül nem tudja üzemeltetni a páncélját. (Ami igazán nincs is, mert felrobbantotta őket)
2013. okt. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Utolsó, épp ez az, hogy többé nem kell neki páncél, anélkül is erős mert az egész testét átépítette. Ezt írtam a magyarázatba.

Am az acélembert 4dx-ben láttam, és rossz élmény volt, az a 4d nagyon nem jött be, ezért a filmet sem tudtam élvezni különösebben. :/ Az Amerika kapitány film sem az esetem a Thor még egész jó volt.

2013. okt. 23. 16:27
 5/6 anonim ***** válasza:

A képregényben is úgy volt, hogy abbahagyta a vasemberkedést, és átadta a páncélját más valakinek (konkréten Rhodesnak) és utána ő lett a Vasember. Szerintem a filmben is hasonlóan fogják megoldani majd.

Amúgy igaza van az előttem szólóknak, mert Downey zseniális volt ebben a szerepben. Amikor a Bosszúállókban leereszkedett a Stark torony tetejére, hogy kicserélje a páncélját és ott volt Loki, akkor Downey arcán látni lehetett a rettegést.

Az Amerika Kapitánynak biztos lesz folytatása, szerintem a Hulknak is, mert sok van még abban a szerepben.

2013. okt. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Eleg nagy hulyeseg hogy a pancel nem mukodne reaktor nelkul -.- akkor Rhodey-nel miert mukodott? na?

mindegy....amugy bocs de lesz valmikor negyedik resze ...biztos....csak valoszinu hogy nem Robbal :( <3 amit azert meg lehet erteni de nelkule szart sem er az egesz...Ez nem James Bond ...ez Vasember.....es nem osszehasonlitando a ketto :/ Meg az Acelember egy rakas kaka :)

2014. jan. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!