Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lesz folytatása a Jóbarátok...

Lesz folytatása a Jóbarátok című sorozatnak?

Figyelt kérdés

Végignéztem mind a 10 évadot, és szerintem akik végignézték elejétől végéig, nincs olyan ember akit nem ríkatott meg.

Várható valami folytatás? (A Joey-n kívül)


2013. okt. 24. 00:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok profi angolos, de ha elkezdeném angolul nézni a Jóbarátok újra, az segítene úgy mint sorozatpótlás, illetve angol szavak, kifejezések fejlesztésére? Hogyan ajánljátok? Magyar felirattal, angol felirattal?
2013. okt. 24. 00:14
 2/5 Szasa93 ***** válasza:
100%

Hát terveztek egy mozifilm készítését nem is olyan rég, de később meggondolták magukat. Amíg Marta Kauffmannál vannak a jogok, nem valószínű, hogy lesz folytatás. Nem egy interjúban mondta, hogy esze ágában sincs folytatni a sorozatot, ami nagy felháborodást okozott. De ha azt nézem, hogy a star wars-t megvette a disney, és nemsokára nyomatják az új filmeket, szerintem simán meglehet, hogy valaki megveszi a jogokat, és folytatja. Valószínűleg új színészekkel, amitől elveszne a varázsa, szóval én jobban örülnék ha nem piszkálnák. Nagyszerű, hogy megélt 10 évadot, már csak elrontani lehet szerintem.


Ha angolul szeretnél tanulni, akkor nézd angolul, angol felirattal, mert ha netán nem érted mit mondanak, a felirat segít.

2013. okt. 24. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm, ez elég kielégítő válasz volt! :)
2013. okt. 24. 11:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobb így, hogy nem lesz folytatása. Nincs annál idegesítőbb, mint mikor egy ilyen korszakalkotó sorozatot úgy ahogy van, megerőszakolnak egy erőltetett folytatással.
2013. okt. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
2015. márc. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!