Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen a 4D-s mozi? Nagyon...

Milyen a 4D-s mozi? Nagyon durva vagy tényleg egy csodálatos felejthetetlen élmény?

Figyelt kérdés
Most tervezzük a westendben megnézni a Gravitációt és vacilálunk a megszokott 3D vagy az új 4D között. Kicsit félünk, hogy ennyi pénzért ugye nem fogják a lelkünket is kirázni belőlünk meg lelocsolni vízzel a film alatt? :D Aki volt már, megosztaná a tapasztalatait? Tényleg egy felejthetetlen moziélmény a 4D, ami megér ennyi pénzt?

2013. okt. 24. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Én voltam és nagyon tetszett. Mozgott a szék, buborék jött a levegőből és hó, volt amikor vizet spricceltek ránk. Sokszor emelkedett a székünk. nekem nagyon tetszett, egyszer mindenképp ki kell próbálni :)
2013. okt. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Határozottan sz.r. Az effektek randomak, köze nincs a filmhez. És rohadt idegesítő, hogy a beledet is kirázza a szék és nem lehet a filmre koncentrálni...
2013. okt. 25. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 eszty:D válasza:
79%
NAgyogyon jó meg ári a pénzt.Amikor voltun egy horror filmen 4D volt mikor volt egy jelenet amiben egy ember szeme kiszakad mű szemmekkel dobáltak:).Mikor vér frröcsögött valami piros vizzer vagy valamivel fröcsköltek a teremben.Mikor vége volt a terem tisszta kupi volt.
2013. nov. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Közben megnztem a Gravitációt 4D-ben és tényleg szuper felejthetetlen élmény volt! Egyáltalán nem volt kellemetlen vagy rossz amikor mozogtak a székek, még kevéske víz- permet, szél és füst meg szagok is voltak, amik hozzájárultak, hogy még teljesebb legyen a mozi élmény! Szóval aki érzékenyebb a szék rázkódásra- mozgásra, annak is bátran ajánlom, leteszteltem :)
2013. nov. 2. 12:05
 5/5 eszty:D válasza:
megérte úgye:)
2013. nov. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!