Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek a Kínos (Awkward!...

Szerintetek a Kínos (Awkward! C. Sorozatban Jenna Collint vagy Mattyt választja?

Figyelt kérdés
És ti kinek ,,szurkoltok" ???

#döntés #Awkward #Collin #választás. Szurkolás
2013. okt. 25. 23:54
 1/9 anonim válasza:
100%

remélem Mattyt:) valamiért nem szimpatikus nekem Collin, olyan sokat szerencsétlenkedett Jenna Mattyvel, végre együtt vannak erre beront a képbe..:D:D amúgy ebben az évadban szerintem Sadie össze fog jönni valakivel:)

te kinek szurkolsz?:)

2013. okt. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Én Collinak 2 okból:

1. Rettenetesen helyes *-*

2. Sokkal kifonomultabb, okosabb és jobban illik Jennához.

2013. okt. 27. 23:05
 3/9 anonim ***** válasza:

Collin

Mondjuk az előző évadban pedig Jake-nek szurkoltam, pedig semmi bajom Mattyvel, csak kicsit olyan, mintha semmi más erénye nem lenne, mint hogy jól néz ki. Kicsit olyan sótlan, vagy nem tudom.

2013. okt. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha már láttad 3. évadot ami eddkg fent van akkor gondolom már te is utálod Collin-t :( Én is neki szurkoltam aztán amiket csinált :(
2013. dec. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen láttam és most nagyon utálom :( Miért kell a forgatókönyv íróknak mindenkit elrontani? :D
2013. dec. 21. 19:23
 6/9 anonim ***** válasza:
Én végig utáltam Collint, és egy kicsit Jennát is, amikor őt választotta
2013. dec. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom.. Az az igazság,hogy Matty már egy kicsit gyerekes Jenna mellett, viszont Collin eddig nem nyerte el a tetszésemet,mert nekem úgy tűnik,mintha valamit titkolna mások elől,legalábbis eléggé furán viselkedik néha.. Szóval még várom,hogy a forgatókönyvírók meggyőzzenek. :D
2014. jan. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hát amiket Collin csinált...ezért Matty..de Collin is helyes csak egy köcsög :D :P Matty <3
2014. márc. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én is elkeztem nézni a 3.évadot és Mattynek szurkolok. Nem értem Jennát hisz megvolt neki minden ami kellett és képes az egészet eldobni és drogozni. Nem értek vele eggyet és őszintén egy kicsit meg is utáltam, de lássuk mi lesz a vége
2016. máj. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!