Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Honnan tudnám letölteni a Dr....

Honnan tudnám letölteni a Dr. House 4. évadát? Magyarul vagy felirattal? Lehetőleg ingyen? (tudom hogy mindenki ingyen akar letölteni mindent de az a legkönnyebb! )

Figyelt kérdés
2009. nov. 13. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Mármint úgy ingyen hogy pénzbe ingyen vagy úgy ingyen hogy torrenten nem számolja a letöltést (nekem alap az utolsó).


Mindkét lehetőségre van válasz, elsőre bármelyik torrent oldal, másodikra ahol free leech van, vagy pl SCC mert ott mindig de oda biztos nem kerülsz be.

2009. nov. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

azthiszem úgy ingyen hogy a torrenten nem számolja a letöltést!

tudsz ajánlani valamilyen Data.hu címet hozzá?

2009. nov. 14. 09:16
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A torrent egy rakás xar amugy vannak warez oldalak ottan szedhetsz le bármit amit akarsz itt van egy pár:

www.netmaffia.hu

www.pirateclub.hu

www.database.try.hu

Ezeken minden megvan ami neked kell

2009. dec. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. dec. 3. 19:08
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne "xar" a torrent?


Csak hogy érveljek egy keveset mellette, torrent vs rapidshare (és ha torrentről beszélek akkor egy jó torrent oldalról, nem a legszarabbról):

- a torrent oldalakra hamarabb felkerülnek a cuccok

- a torrenttel nem kell várni 1 órát, miután letöltöttél egy 100 Mb-os részt, és ezt 7x megismételni, hanem egybe letöltesz mindent

- nincs sebesség korlátozás, sokkal gyorsabbal lejön bármi

- nincs vírusos cucc, míg a rapidshare-s dolgokon rendszeresen találni


Hirtelen ennyi, de ha valami eszembe jut, még leírom.

2009. dec. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nem nem úgy xar a torrent ahogy te érted hanem úgy hogy ha nincs seedelve akkor nem tudod letölteni pl. a killzone.ws-en le akartam volna tölteni a richard burns rallyt de nem tudtam mert nem volt seedelve meg egy csomó játékot nem tudtam letölteni olyan ideges lettem hogy csak na , a rapidshare-ről inkább ne is beszéljünk, az vobse xar akinek nem prémiumos de a data.hu-ról tök jól jön mindíg na meg mondjál olyan torrentes oldalt ahonnan bármit letölthetnék
2009. dec. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"killzone.ws"


Ha ilyen oldalakról töltesz akkor nem csodálom, hogy leszarozod a torrentet.

Persze a nagyon régi torrenteket még a legjobb oldalakon sem seedelik elegen, ilyenkor más módot kell találni.

2009. dec. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!