Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek is egy undormány...

Szerintetek is egy undormány ez az Éjjel Nappal Budapest?

Figyelt kérdés
Tegnap néztem bele először 5 percig mert csomóan erről beszélnek, de ez nem szól másról mint hogy flegma idiótaák b*sznak egymással
2013. okt. 26. 19:44
1 2
 11/17 anonim válasza:
Miért lenne szar? Megnézném, hogy ti milyen műsort csinálnátok szerintem egy napig se menne... Am meg ha valami nem tetszik ne nézzed...!
2014. jan. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Hát ha annyira pénzelnének, mint annak az igénytelen műsornak a készítőit, akkor igen, én például jobb műsort készítenék.

De abban is igazad van, hogy sokáig nem működne, mert a magyarországi tv-néző közönség nagy része borzasztóan rossz ízlésű, és média által már rég meghülyített.

Meg lehet nézni, hogy az intelligensebb, érdekesebb műsorok (pl. 21.század, bár az is egy kicsit hatásvadász), milyen időpontokban látható a tv-ben...amikor mindenki alszik. Hétköznap éjfélkor, amikor másnap munkanap, meg szombat reggel fél 11-kor? Hát ez látványosan nevetséges.

2014. jan. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

"Miért lenne szar?"

Mert a hozzád hasonló tizenéves kis igénytelen csicskák nézik, akik azt hiszik ez a menő. Te vagy rá az élő példa.

2014. jan. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

"Mert a hozzád hasonló tizenéves kis igénytelen csicskák nézik, akik azt hiszik ez a menő. Te vagy rá az élő példa"

1.nem tizenéves vagyok hanem 25 de mindegy

2.te vagy a csicska és az igénytelen

3. fogadjunk, hogy csak a neten nagy a pofád

2014. jan. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Azért azt remélem észreveszi a sok "kultúrált" ember itt akik szidják az Éjjel Nappal Budapestet hogy ugyanúgy viselkednek mint akiket kiosztanak. Különben meg sajnos a valóságot mutatja be ez a műsor, azt hogy a tipikus, átlagos városi fiatalok általában milyenek. Inkább mennétek le egy diszkóba vagy az utcára kritizálni a népet. De persze ott már nem megy csak a neten...
2014. jan. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy a valóságban nem osztunk ki embereket? Persze, könnyű néhány más netező alapján ítélni, de senki sem ugyanolyan. Én például ismeretlen embernek nem fogom azt mondani, hogy "úgy öltözöl mint egy k#rva, és úgy viselkedsz, mint egy hülye p#csa", de ha egy ismerősömet kell kiosztanom, azt habozás nélkül meg is teszem. És tudom, hogy a kritizálás rosszul esik az embernek, és általában sértődéshez vezet, de a sértett mindig rájön, hogy a kritizálás általában jó indulatú, egyfajta segítségnyújtás, és ez a lényeg.

Van, aki azt látja ebben a retekben, hogy ezekkel a béna karakterekkel hasonló hülyeségek történnek meg, mint magával a nézővel, de ez pont azért van, mert a készítők úgy akarják. És azért vannak benne olyan idióták mint az a lali, hogy a néző okosabbnak gondolja magát valaminél, és ezáltal legyen egy alapvető jó érzése amikor az nézi, hogy az a bolond mit csinál. És azért van benne kb. 100 megcsalás, hogy a néző véleményt alkosson róla, ezt megossza a többi néző ismerősével,és ebből adódóan értékesebbnek tartja a saját véleményét. Akik szeretik ezt a műsort, azoknak az agyát a média mossa, és él belőlük. Ennyi.

2014. jan. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Érdekes, én azt a jelenséget hogy valaki okosabbnak, értékesebbnek gondolja magát ezzel a műsorral kapcsolatban pont azok körében látom akik nem nézik illetve folyton szidják, kritizálják. Tehát ha ez az agymosás dolog amivel az Éjjel Nappal Budapest, ValóVilág stb. műsorokat illetik tényleg így van akkor gondoljatok bele hogy ez fordítva is igaz, azok is átesnek egyfajta agymosáson akik nem nézik őket és pont ettől érzik magukat jobbnak, értelmesnek, kultúráltnak. Az ilyenek többsége semmibe veszi, ostobának tartja azokat akik nézik, látatlanul is elkönyvelik őket buta, agymosott tizenévesnek úgy hogy nem is ismerik őket. Utolsó, azt mondtad ne általánosítsak néhány netező alapján. Igazad van, végülis nem ismerek mindenkit de kérlek te se ítélj el gyakorlatilag több százezer embert úgy hogy te se ismered egytől egyig mind.
2014. jan. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!