Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » InuYasha vs Ichigo vs Naruto...

InuYasha vs Ichigo vs Naruto ki győzne?

Figyelt kérdés

2013. okt. 27. 13:09
1 2
 1/15 cathilina ***** válasza:
100%
Ichigot a többiek nem látnák, amikor shinigami alakban van, szóval szerintem ő. Bár persze InuYasha kardjának vannak azok a vicces támadásai, amikor 5 km-es körzetben mindent letarol, szóval ki tudja. Az egyetlen problémája, hogy a legerősebb támadása csak átviszi az ellenfelet a holtak birodalmába, ami ugye Ichigot nem nagyon zavarja. Intelligencia alapján is ilyesmi jönne ki, mert hármuk közül csak Ichigo nem teljesen hülye.
2013. okt. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%
Hé,első,ne h.lyézd már le Inuyashát és Narutot!!Narutora már nem nagyon emlékszem, milyen, de Inuyasha sztem tutkó nem h.lye!! Na!!:) Am, bocsi, én nemtom, ki győzne, Ichigot meg csak a "Cilakommandó"-ból ismerek (Zoey eredeti neve)
2013. okt. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 cathilina ***** válasza:
100%
Már bocs, de a mangákban is rendszeresen lehülyézik őket, szóval nem csak a személyes véleményemet hangoztatom.
2013. okt. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Oké, semmi baj, de akkoris, azok a szereplők, akik leh.lyézik:) Mondjuk akiket meg, azok meg csak másik szereplők, na de mindegy, de akkor se pls!!!:)
2013. okt. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Naruto a Kilencfarkú formában megérzi az ártó szándékot ez talán valamennyi előny lenne a láthatatlan Ichigo ellen. Fáj ezt mondanom, mert InuYasha fan vagyok, de Naruto őt is verné a sebességével. Egyébként egy árnyéklónjutsuval InuYasha orrát is összezavarná. Valami ilyesmi lenne Ichigonál is. Bár a Bleach-ről sokat nem tudok, de az InuYasháról mindent, szóval a Naruto vs InuYasha harcot Naruto nyerné.
2013. okt. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%
Nem lehet összehasonlítani. De am Ichigo ugyanolyan segghülye, mint Naruto.
2013. okt. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 cathilina ***** válasza:
100%
Mind Ichigo, Mind InuYasha ismer olyan technikákat, amivel sok -viszonylag- gyenge ellenfelet egyszerre tudnak elintézni. Mivel Naruto elosztja az erejét az árnyékklónok között, nem hiszem, hogy azzal sokat érne el. InuYasha valamennyire előnyben van Ichigoval szemben, tekintve, hogy Ichigo Getsuga Tenshō-ját a Bakuryūha valószínűleg üti, de Naruto közelharc-technikái ellen InuYasha esélytelen. A Tessaiga nagy hibája mindig is az volt, hogy a mérete és a súlya miatt nem épp egy fürge fegyver. Szóval Naruto elég simán megverné (már ha sikerül a közelébe kerülnie), de ő meg valószínűleg Ichigotól kapna ki - még ha tényleg érzékeli is az ártó szándékot, akkor is csak annyit tudna meg, hogy kb hol van, ami azért egy komoly harcban szerintem bőven nem elég. Ha beszámítjuk Ichigo összes tecnikáját (és nem kevés van neki, a Bleach ugyanis a jól bevált "minden történetszál után feltápoljuk a főszereplőt"-taktikát követi) akkor szerintem InuYasha ellen is nyerhetne, főleg, ha azt is figyelembe vesszük, hogy a másik kettő intelligenciája mellett nem lepne meg, ha viszonylag hosszú ideig fel sem tűnne nekik, hogy hárman vannak. InuYasha meg külön hátrányban van, ugyanis kétlem, hogy egy léleknek lenne szaga.
2013. nov. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A Bleach nem az esetem de a Naruto-t és InuYashát halálra néztem. xD Az a véleményem hogy Naruto simán verné InuYashát és Ichigót is, mert minden lehetetlen helyzetből képes kimászni plusz ott a kilencfarkú aki gyakorlatilag egy kimeríthetetlen csakraforrás és ha még megidézi a békafőnököt is... akkor kő kövön nem marad, de ne idézze meg csak durranjon el az agya mint amikor Hinatát majdnem kicsinálta Pein. Ha csak ezt veszem alapul akkor a Tessaigának semmi esélye nincsen, hát Ichigót nem tudom de lehet őt is megverné. Azért beülnék egy ilyen bunyós estre :)
2013. dec. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
csak úgy mellékesen jegyezném meg hogy az ichigo epret jelent ha jól tudom
2013. dec. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 cathilina ***** válasza:
egy védelmezőt is jelent, ha már itt tartunk
2013. dec. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!