Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Meg tudná nekem mondani...

Meg tudná nekem mondani valaki, hogy ez Japán, vagy kínai mese?

Figyelt kérdés
Lehet egy kicsit zavarosan fogom leírni de már csak képek ugranak be a meséből. Úgy kezdődött hogy volt egy család és elmentek nyaralni? de egy üres városban voltak és felettek egy piacosnál mindent ezért büntetésképpen disznóvá változtatták a szülőket(mert a kislány nem evett belőle)...... innentől jó sok minden kimarad és utána a kislány találkozott egy fekete(szellemmel) amin egy maszk volt és beengedte a házba és ennivalót adott neki amit nem lett volna szabad és a szellem úgy akarta meghálálni hogy aranyat hány? neki. Meg olyanra emlékszem hogy egy toronyba volt és egy sárkány ami papírból volt beszállt hozzá. Már nagyon rég láttam és jó sok minden kiesett :s ezért eldöntöttem hogy újra szeretném nézni mert nagy kedvenc volt:)) de a címét se tudom és az interneten se akadtam rá:s ezért akinek a leírtak alapján eszébe jut a címe az légyszíves írja meg:)
2013. okt. 29. 15:36
 1/3 anonim válasza:
100%

Chihiro Szellemországban

japánul: 千と千尋の神隠し

Rendező: Mijazaki Hajao

2013. okt. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
uhh köszönöm!:) megvan az esti programom :3
2013. okt. 29. 15:52
 3/3 anonim válasza:
Nincs mit szívesen ^^
2013. okt. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!