Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki leírná a Sátán Kutyája...

Valaki leírná a Sátán Kutyája című film tartalmát?

Figyelt kérdés

Angolul kellene bemutassam de én majd átfordítom angolra nagyon örülnék ha valaki leírná magyarul röviden.Wikipedia-t néztem de túl hosszú annál vhogy rövidebben kellene :D.

Megnéztem a filmet de valahogy vannak dolgok amiket pontosan nem tudok mivel filmnézés közbe vhogy nem jegyzek meg mindent :DEzt néztem volt meg

http://www.youtube.com/watch?v=WNP0BUaxuxY

Előre is nagyon köszönöm ha valaki leírná,persze megy rá a zöld kéz:)



2013. okt. 29. 20:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Miért nem nézed meg, mikor egy jó film? De tessék:


Dr. Mortimer asks Sherlock Holmes to help protect Sir Henry Baskerville, who has returned to England to take his place at the family seat following the death of his uncle, Sir Charles Baskerville. Sir Charles died of cardiac exhaustion and Dr. Mortimer believes he was frightened to death. There appears to be a curse on the family dating back nearly 200 years to when Sir Hugo Baskerville was supposedly killed on the moor by a huge hound. Holmes dismisses the supernatural elements of the case but there are a sufficient number of odd events to pique his interest. It is apparent that Sir Charles is being followed and one of his shoes was stolen at his hotel. At the family estate, the servants have suddenly resigned and the lady cook is crying herself to sleep every night. Holmes soon realizes that someone is making sure the legend becomes real.

2013. okt. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ja látom, megnézted, akkor bocs.


Még elmondhatod, hogy a lápon egy bűnöző bujkál, meg beszélhetsz arról mikor rájönnek a festmény alapján az igazságra. Meg persze, hogy a lepkevadász komának valójában a felesége nem a testvére a nő. És elmesélheted, hogy csinálták a kutyát.

2013. okt. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem kellett volna egyből angolul magyarul is jó lett volna de köszi:))
2013. okt. 30. 17:05
 4/10 A kérdező kommentje:
Leírnád magyarul is ugyanazt mint angolul ha megkérhetlek?:D
2013. okt. 30. 17:30
 5/10 A kérdező kommentje:

Mostmár megvan csak ezt a mondatot nem értem teljesen elmagyaráznád?:D


and the lady cook is crying herself to sleep every night.

2013. nov. 1. 14:12
 6/10 anonim ***** válasza:
A ladi éjjel sírva alszik el
2015. márc. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Valami női szakács
2015. márc. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A "cook" az szakács
2015. márc. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
A hölgy minden este álomba sírja magát.
2016. márc. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A szakácsnő minden este álomba sírja magát.
2016. máj. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!