Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok nekem mondani a Pretty...

Tudtok nekem mondani a Pretty Little Liars-hoz hasonló sorozatokat?

Figyelt kérdés
Az a lényeg,hogy legyen benne szerelem,sok rejtély és lehessen rajta félni is. Köszön szépen előre is a válaszokat!

2013. okt. 30. 11:18
 1/9 jackiebay válasza:

Hallottam hogy lett egy testvér sorozata, a Ravenswood, Caleb a főszereplője (többet nem tudok.. :/)


Gossip Girl - bár nem félelmetes, de nekem jobban tetszett mint a PLL.


Miután kivégeztem ezt a 2 sorozatot belekezdtem a született feleségekbe, ezt is nagyon szeretem :)

2013. okt. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lost - bár ez 'felnőttesebb', felnőtt szereplőkkel, de iszonyat jó sorozat

Gossip Girl - Hát, ez nem félelmetes, de a főszereplők tinik

Vámpírnaplók - Vámpírok, vérfarkasok, boszorkányok.. Nem mondanám félelmetesnek, de szerelem az sok van benne (túl sok :D), de mindenért kárpótol a pasik kinézete.

Originals - Vámpírnaplók spin-off-ja

Titkos kör - 1 évados, boszorkányokról szól.

Skins - Szerelem van benne, tinikről szöl, de nem az a misztikus sorozat

Shameless - Szintén nem misztikus, de szerelem van benne, zömében tini szereplőkkel

Misfits - Misztikus, de nem az a csöpögősen szerelmes

Odaát, American Horror Story, Walking Dead - Hát, ezek azért néhol elég félemetesek, az Odaátban rengeteg a rejtély.

2013. okt. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Született feleségek a Pretty little liars felnőtt változata,elég félelmetes tud lenni az rejtély meg szerelemi szálakkal bő :) plusz szerintem nem is lett olyan és elcsépelt a vége felé,mint a PLL. :)
2013. nov. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!:)
2013. nov. 6. 22:23
 5/9 anonim válasza:
Láttam hogy már elôttem is írták , de a Gossip Girl is egész jó . Bár nem olyan félelmetes , de én csak ajánlani tudom. Aztán ami kicsit vicces és csajos az a kondom el van vetve . Furán hangzik de nem rossz . Csajszis még a 10 dolog amit utálok benned és a Carry naplója , Liz a nevem és a Gilmor Girls ( lehet hogy azt ismerd ). Szerelmes pedig a vámpír naplók , na és persze lehet rajta izgulni is . Örülök ha segíthettem .
2014. márc. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
#3! A pllnek még vége sincs, honnan veszed, h elcsépelt végű?:DDDDDDDDD nagyon okos vagy lol
2014. ápr. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2014. máj. 6. 21:21
 8/9 anonim válasza:
2015. aug. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A pllet énis néztem és nagyon imádtam! Az volt a kedvencem mind közül és utána elkeztem a vámírnaplókat és a the originalst! Hidd el ha tetszett a pll ez a kettő még jobb!!!!!!!!! Ha esetleg elkezded előbb a vámpírnaplókkal kezd és ha utána eljutottal minimum a 4 évadig akk jöhet a még jobb a the originals!!!! Csak magába a the originals nem fogod érteni ha nem nezed a vámpírnaplókat de mind 2 egxzserűen fantasztikus esküszöm! Nagyon érdemes! Az eleje nem a legjobb de tényleg de a vámpírnaplók is pl. a 14 résztől már nagyon jó és egyre jobb lesz. És AA The originalsnak se a legjobb az eleje de hihetetlen de mind 2 nél jobb is amúgy
2018. ápr. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!