Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok ajánlani jó sorozatokat?

Tudtok ajánlani jó sorozatokat?

Figyelt kérdés

Amit éppen nézek: Dexter.

Amin gondolkodom: Big bang theory, de láttam pár részt belőle, nem szimpatizálok a karakterekkel, nagyon amerikai. A másik a Walking Dead, ezt szívesen elkezdeném, jókat hallok róla, de kéne legalább egy meggyőző érv, hogy miért nézzek zombikat évadokon keresztül, annyira nem csípem őket.

Amit éppen befejeztem: Breaking Bad.


Lehet bármilyen sorozat, lehetőleg "újak".


Ja, az Agents of Shieldel szemezgetek még, valaki vélemény?



2013. okt. 30. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Dexter elég jó sorozat..


én amiket még néztem és tetszettek : Bates Motel,Hannibál.

De tudom ajánlani az Supernaturalt és Criminal Minds-et is.

2013. okt. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A Supernaturalt nagyon régen tv-ben néztem, de mivel állandóan ilyen éjfél körül volt, abbamaradt. Jó ötlet, köszönöm! Kissé ettől a sok évadtól félek, nem laposodik el?
2013. okt. 30. 12:37
 3/5 anonim ***** válasza:

TWD-hez nem tudok jobb érvet mondani, minthogy egyszerűen jó!! :) Én is utálom a zombikat, legalábbis azt hittem, hogy utálom :) és emiatt nagyon sokáig halogattam, hogy elkezdjem a sorozatot, de annyian mondták, hogy jó, elkezdtem és ma már imádom.

Amit ajánlok: Banshee, Orphan Black, Hannibal, Bates Motel

2013. okt. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Supernaturalhoz..


Sajnos a 6 évad.. elég lapos a 4-5 höz képest mert azok páratlanul nagyon jók. a 7-8-9 et most fogom majd nézni :)

DE úgy hallottam a 7-8 évad már megint jó :)

2013. okt. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Skins? Trónok harca? Nekem ezek bejöttek :)
2013. nov. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!