Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek ki a legjobb és...

Szerintetek ki a legjobb és miért egy-két mondatban:Sherlock Holmes, Poirot, Columbo?

Figyelt kérdés

2013. okt. 30. 23:58
 1/5 anonim válasza:
100%
Szerintem mind hárman jók, a maguk módszerével. Columbót nem nagyon ismerem... De szerintem Sherlock. Hogy miért? Mert Poirot bűnügyei mindig kicsi, zárt körben, vagy helyen történik és azt könnyebb kilogikázni. Tehát könnyebb megmondani, hogy ki a gyilkos egy hajón, mert a Poirot történetekben az áldozat mindig a detektív ottani szűkebb ismerettségéből karült ki, úgy ahogy a gyilkos is. Sherlock viszont kikövetkeztet és egy olyan emberhez jut el a végén, akiről eddig semmit sem tudtunk, sőt nem is gyanakodtunk volna, hogy egy ilyen ember lehet a tettes. Neki nem volt szűk köre. Neki London egész lakosságából kellett megtalálnia a gyilkost. Columbot meg mint mondtam nem nagyon ismerem.
2013. okt. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

#1s amit leírták az úgy van.

Ráadásul pont a három fajta krimit szedted össze.

1. Sherlock - egy teljesen ismeretlen személyhez vezetnek a nyomok

2. Poirot - megvannak a gyanúsítottak, akik közül valaki a tettes

3. Columbo - Tudod ki a gyilkos, itt az a leg érdekesebb, ahogy a főszereplő rájön a gyilkos kilétére.


Én Poirot szeretem a legjobban -mivel jó hogy én is nyomozhatok- zseniális de tényleg. Ráadásul AC egyedi technikája, miszerint összehívja a gyanúsítottakat és köztük fedi fel a nyomozó a bűnöst.


Columbo ból 2 könyvet olvastam, uncsi volt.


Sherlock tól elhányom magam, rühellem.

2020. aug. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*3 ahogy rájön a gyilkos kilétére
2020. aug. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Doktot
2021. júl. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*Doktor
2021. júl. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!