Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok mondani valami...

Tudnátok mondani valami horrofilmet? Nem régire gondoltam hanem vmi olyasmire amiben szellemek vannak és tényleg ijesztő.

Figyelt kérdés

#film #új #szellem #horror ijeztő
2013. okt. 31. 09:17
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Beírod a keresőbe, mert rajtad kívül feltette már más is itt naponta legalább kétszer ugyanezt a fölösleges kérdést.
2013. okt. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem a jelenés egész ijesztő (szellemes) film,am az előzőnek mondom hogyha valaki kérdez valamit nem elküldeni kell hanem segiteni neki biztos nem azért irt ide mert nem próbált találni
2013. okt. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1# képzed! Nem te vagy az egyetlen aki ilyen okos es gondolt erre.. Valószínűleg azért tettem fel ezt a kérdést mert nem tudom egy kép vagy egy előzetes vagy elírás alapján eldönteni hogy mennyire jó!

2# köszi az 5letet meg is nézem az egyiket! :)

2013. okt. 31. 20:35
 4/4 bothdani15 válasza:
Odaát sorozat? :D
2013. nov. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!